Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Poliiiiiis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
basinin gozunun sadakasi olsun abi iyi yapmissin kes cezayi demissin o aranmis corba parasi alamamis ii olmus :) hic it ile it olmamak lazim aynen boyle kes cezasi neyse oderiz kardes diorum ben :D ( tabi baglamaya gitmedigi surece bu erkeklik ibiza ile cok sorun yasiordum ) araba benden zengindi valla cebimde para olmasa ruhsatta hep parasi vardi ibizamin :D

auris'im 6 kere bağlanmıştı seni çok iyi anlayabiliyorum abi..çok geçmiş olsun :(

yengen vardı yanımda acilde izmite gelmem gerekiyordu saatli ve çok önemli bir işim vardı döncem ben ona ptesi yada salı

bende cevırmelerde hıc es gecmem hepsıne gırerım ... ama polıste haklı leon kullanıcalırı 1-2 senedır cok degıstı

allahından bulsun abi , leon un var mı derdin var...

dilekçemin sadece bir kısmı peşini bırakırsam dimitriyim

Ekipte 2 memur vardı beni çeviren ne kadar art niyetliyse araçta oturanda tam aksine o kadar mülayimdi ve işini yapıyordu bu keyfi uygulamanın kriterlerini neye göre araçların uygulamaya tabii tutulduğu neden sadece benim çevirildiği mi ehliyetimi ruhsatımı alıp neden dışarıda beni sohbet ortamına çekmek istediğinide anlamadım
29/12/2011 tarihinde saat 10:00 - 11:00 arası kaç aracın bu uygulamaya tabi tutulduğunu çevirilen araçların kaçının ağır vasıta kaçının binek araç olduğunu gişelerden bu saatlerde kaç arabanın çıkış yaptığını tarafıma yazılı olarak bildirilmesini arz ederim.
DAĞITIM
İç işleri bakanlığı
Emniyet genel müdürlüğü
İstanbul trafik denetleme şb müd.
Karayolları genel müdürlüğü
BİLGİ
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı
MAKBUZ SIRA NO :822993

Ü.YEKDA YUMUŞAK​

geçmiş olsun yekta abi.olan olmuş artık üzerine gitme olayın diktir et.ne yazikki polislerimizin çogu bu gibi egolar içindeler birebir şahit oldum geçen hafta sonu ama şunuda belirtmek istiyorum genelleme yapmak dogru değil!!!
hem aramızda hemde çevremizde çok saygın polis arkadaşlarımız var böyle bir düzende böyle düzgün ve temiz kaldıkları için tebrik ediyorum bu arkadaşlarımızı.yorum yaparken lütfen buna dikkat edelim arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt