Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

hep diyordum bi xenon ne bi xenon şimdi çaktım davayı..burdaki --bi--turbo daki --bi--- iki anlamında imiş..:D

cumartesi çok işim var o zaman, önce bu ampulleri alacağız sonra elektrikçide taktıracağız, ardından ender elektronik ve akşama da finans sohbeti inşallah :D:D:D yine dinlenmeye zaman kalmadı ama olsun.

Ender elektronikte bu ampullerden yoktur sanırım. Tek mekanla işi bitirsek ne güzel olurdu.
Faruk , ender elektronige sorarmisin ; makyajsiz kasaya alarmda bip sesi ya da korna sesi ekliyor mu?bir de baska neler yapabiliyor makyajsiza? cok sevinirim..

bu osram ampülleri sislerede takabilirmiyiz sorun çıkarır mı:confused:

Ampül tip uyuyorsa neden olmasın? aynı şeyi ben de düşünüyorum da kısalardaki 6000K xenon ile çok renk farkeder mi onu ketiremiyorum. Dün üstünde 4750K yazan Mtec'leri gördüm mavimtrak yanıyordu aydınlatma da çok aman aman değildi sanki..

abı sana zahmet ıslak bır gunde cekme sansın var mı ? 0 ınıyor mu aydınlatma merak edıyorum benım gozlerde astımat var o yuzden gıdıp gelıyorum alma konusunda :)

Yeni nesilde genelde 35W H1 kullanırlar, şahsen söküp bakmadım ama...

abı sana zahmet ıslak bır gunde cekme sansın var mı ? 0 ınıyor mu aydınlatma merak edıyorum benım gozlerde astımat var o yuzden gıdıp gelıyorum alma konusunda :)
Zaten ampulun ozelligi yagmurlu havada standart ampule gore %70 daha etkin aydinlatma.ama yagmurda da ceker koyarim..

Geri
Üst Alt