Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

plus bulamadım bende dıgerını aldım plussızını fark varmı dersenız orjınaller bıraz daha parlak sanırım yınede ama sarılar benım aldıgım:)

Plusin aydinlatmasinda fark yok sadece omru daha fazla...begendin mi? beyaz renk bekleme demistim:)

valla abı gece gormedım ama sımdı sankı psıkolojıkmıdır bılmem ama parlaklıgı ıyı gıbıme geldı :D bakalım aksam kullanmadım kullanırsam yazıcam

İbiza 6l; kısa farlar H7,sisler H3,.
Zaten bir oto elektirikçiye giderseniz muhtemelen night braker bulursunuz.Son zamanlarda çok revaçta.

tesekkurler engın..
karar veremiyorum bir türlü.. acaba diyorum 50 lira buna verene kadar 450 verip mercek xenon mu yapsam :) :confused:

O buhar yapma riski zaten beni Osrama yoneltti...

valla fark var orjınaller aralarında bu barız parlak gosterıyor begendım:) ama benımkı sanırım abı senınkıyle aynı degıl senınkı plus degılmıydı ? benımkı normal plus yoktu ben de nıght break aldım dırek

valla fark var orjınaller aralarında bu barız parlak gosterıyor begendım:) ama benımkı sanırım abı senınkıyle aynı degıl senınkı plus degılmıydı ? benımkı normal plus yoktu ben de nıght break aldım dırek

Omercan dedigim gibi plus yeni cikti tek farki ampulun omrunu daha fazla uzatmislar ..isik gucunde fark yok:eek:key:

Osramin crystal vision diye ve daha adini hatirlamadigim cok cesidi var..Blue vision falan filan..ama hepsinin testini okudum; tamam onlar neredeyse xenon gibi beyaz isik veriyormus hatta bir tanesi 5000kelvin gucunde ama yagmurda performans neredeyse 0'a dusuyormus.. su anda test sonuclarina gore night breaker kadar iyi aydinlatan yagmurda performans veren bir ampul daha yok...

Hatta bence high beam yani uzunlara da alsaydin..o zaman aydinlatman daha da muhtesem olur..ben Istanbula doner donmez bulabilirsem alicam..Park lambalari sari kaldi di mi kisalarin yaninda:)

Geri
Üst Alt