Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

Aydınlatması çok iyiymiş,güle güle kullan abi...:)

güle güle kullan abi ama bixenon yaa,
hoş yavaştan kanın kaynıyordur senin de muhtemelen arabayı değiştirmek için, maksimum 1 senesi vardır diye düşünüyorum :) o yüzden bixenon a gerek olmayabilir :)

güle güle kullan abi ama bixenon yaa,
hoş yavaştan kanın kaynıyordur senin de muhtemelen arabayı değiştirmek için, maksimum 1 senesi vardır diye düşünüyorum :) o yüzden bixenon a gerek olmayabilir :)
1 sene evet tam bir sene:) ama bi xenon icin engel degil tabi:)

1 sene evet tam bir sene:) ama bi xenon icin engel degil tabi:)

1 sene içinde değiştireceksen bixenon işine hiç girme abi, heleki orj. servis işine girceksen hiç yapma bence. ona harcayacağın paranın üstüne biraz daha koyup yeni arabanın opsiyonu varsa bixenonlu alırsın.

1 sene içinde değiştireceksen bixenon işine hiç girme abi, heleki orj. servis işine girceksen hiç yapma bence. ona harcayacağın paranın üstüne biraz daha koyup yeni arabanın opsiyonu varsa bixenonlu alırsın.
Oyle Ozanim da kasiniyorum napayim:) hatta superchipsin uzerine revo yaptirmayi dusunuyorum..

Kaan bu iş benim de hoşuma gitti, bizim makyajlılar umarım bu tarz ampullerle hastalık yapmıyordur sahibine. gidince istanbula bende alayım, üzerindekileri de koruruz bişey olursa orjinale çeviriveririz olur biter.

Kaan bu iş benim de hoşuma gitti, bizim makyajlılar umarım bu tarz ampullerle hastalık yapmıyordur sahibine. gidince istanbula bende alayım, üzerindekileri de koruruz bişey olursa orjinale çeviriveririz olur biter.
Yok hic merak etme ben aldim dogusta taktilar son derece guvenli dediler.. Sciroccolara hep takiyoruz dediler.

aydinlatma gayet başarılı gerçekten

cumartesi çok işim var o zaman, önce bu ampulleri alacağız sonra elektrikçide taktıracağız, ardından ender elektronik ve akşama da finans sohbeti inşallah :D:D:D yine dinlenmeye zaman kalmadı ama olsun.

Ender elektronikte bu ampullerden yoktur sanırım. Tek mekanla işi bitirsek ne güzel olurdu.

Geri
Üst Alt