Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

cumartesi çok işim var o zaman, önce bu ampulleri alacağız sonra elektrikçide taktıracağız, ardından ender elektronik ve akşama da finans sohbeti inşallah :D:D:D yine dinlenmeye zaman kalmadı ama olsun.

Ender elektronikte bu ampullerden yoktur sanırım. Tek mekanla işi bitirsek ne güzel olurdu.

Abi ampulleri bul kaputu aç farların arka kapaklarını çıkart ampulü sola çevir çıkar tak yenisini 4dk sürer heralde ikisi:) dinlenmeyede zaman kalır bence farları yakıp karsısına geçip izlemeyede:D

geçen opel yetkili servisine gittiğimde yedek parça bölümünde karşıdan dikkatimi çekmişti osram far ampüller eğer fiyatı burada yazılanlar gibiyse ve night breaker ise bende taktırayım uzun kısa oluyorsa sislerede güzel olur..tek düşüncem tamponu sökmek park ampulleri patlaktı tamponu sökmek zorunda kaldım ne saçma bişey yaff..

al bunlardan omer dıyormusun pekı :D

Tekrar soyluyorum ..goruntu ariyorsan philips blue vision tarzi urunler alman gerek..xenon beyazligini ancak o verir..ama bu urunle performans alirsin..aydinlatman artar ama gorenler xenon zannetmezler..karsiya da rahatsizlik vermezsin..ben taktiktan sonra begenmeseydim kullanmazdim orjinalleri geri takardim ama memnun kaldim ve bunlarla devam ettim..tavsiye ediyorum Omer .al derim kardesim:)

Tekrar soyluyorum ..goruntu ariyorsan philips blue vision tarzi urunler alman gerek..xenon beyazligini ancak o verir..ama bu urunle performans alirsin..aydinlatman artar ama gorenler xenon zannetmezler..karsiya da rahatsizlik vermezsin..ben taktiktan sonra begenmeseydim kullanmazdim orjinalleri geri takardim ama memnun kaldim ve bunlarla devam ettim..tavsiye ediyorum Omer .al derim kardesim:)
yarın su kozyatagındakı bauhaus'a bakıyım varsa alım madem :) gule gule kullan abı valla ben goruntu degıl ıslev arıyorum :rolleyes:

abi bilgiler için çok teşekkürler en kısa zamanda bende alıcam çok hoşuma gitti...

bende yarın bakıcam sunlara ya.. bende var suanda phılıps h7 servıste satılanlardan osram dahamı ıyı bundan?

plus bulamadım bende dıgerını aldım plussızını fark varmı dersenız orjınaller bıraz daha parlak sanırım yınede ama sarılar benım aldıgım:)

Geri
Üst Alt