Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Osram Night Breaker Plus Deneyimim..

bide aracin onunden foto alabilir miyiz , guzelse taktiralim bizde, karsi tarafi da umarim rahatsiz etmez :)

gayet güzel olmuş mümkünse bıde dışardan foto alırsak daha iyi olur..bide ömrü kısa deniyo ne kadar kısa acaba? başarılı güle güle kullan..

Arkadaslar dedigim gibi ben sadece kisalara taktim. O yuzden dogal olarak fotografta kisa huzmeleri anlatmak istedigim icin kisa huzmelerin aydinlatma menzilini cektim. Karsi tarafa rahatsizlik vermiyor cunku rengi parlak beyaz degil xenon gibi..Evet iyi aydinlatiyor cunku ampulun ozelligi normal ampule gore %90'a varan daha iyi aydinlatma ve %10'a varan daha beyaz isik.. Menzili de normale gore %30 daha fazla...Musait bir zamanda gece dis gorunusu ceker koyarim ama xenon gibi bir renk beklemeyin ben bunu islevi icin aldim...

birde ömrü konusunda bir fikir edinebilirsek o zaman takıp takmamaya karar verebilirim hayırlı olsun tekrar

polisler buna bişi diyor mu..yolda hiç sellektör yedin mi?

Iste gece goruntusu:

2uolzm8.jpg

vgk7rc.jpg

Maşallah süper aydınlatıyo bende bi geçiş yapıyım:)

Geri
Üst Alt