Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona mat beyaz kaplama:)1.cisi nasıl gider,2.cisi protex 1.400 lira istedi kplamaya

valla benim kaplatma nedenim autokingin arabayı mahfetmesi tek çözüm yha iki kapı kaskodan değişecek yada mat beyaza araba kaplanacak .İki kapıya komple boya vurdurmak istemiorum bide iki kapı şu anki haliyle sırıtıo.:(

kalkma yasanıyo kardesım,ıllakı kalkma yasanıyo bu merette.. artı olarak temızlemesı ayrı bı dert..ustan ıyı degılse zaten komple soktur at gıtsın cope..[/QUOTE]

valla ne diyim hakan kardeşim ben memnunum temizlemesi de şöyle araba eskiden siyahtı eski halinden daha rahat temizleniyor hele yağmurda kir kayıp gidiyor

kalkma yasanıyo kardesım,ıllakı kalkma yasanıyo bu merette.. artı olarak temızlemesı ayrı bı dert..ustan ıyı degılse zaten komple soktur at gıtsın cope..

valla ne diyim hakan kardeşim ben memnunum temizlemesi de şöyle araba eskiden siyahtı eski halinden daha rahat temizleniyor hele yağmurda kir kayıp gidiyor[/QUOTE]

ne güzel allah sıkıntıdan esirgesin kardeşim,ancak ben hiç memnun değilim malesef..senın aracın zannedersem tarıfıne gore hexis marka ıle kaplanmıs..dogrumuyum?

valla ne diyim hakan kardeşim ben memnunum temizlemesi de şöyle araba eskiden siyahtı eski halinden daha rahat temizleniyor hele yağmurda kir kayıp gidiyor

ne güzel allah sıkıntıdan esirgesin kardeşim,ancak ben hiç memnun değilim malesef..senın aracın zannedersem tarıfıne gore hexis marka ıle kaplanmıs..dogrumuyum?[/QUOTE]

3m ile kaplandı kardeşim

işte ondan sökülüyor. Kaplama fiberde normal arabanın zeminine göre daha az tutuyor denedim gördüm

kardesım ozaman söle solıym onca araba var orası burası kalksan tanıdıklarımdan onlardamı fıberdı? :) fiberle bı alakası yok uzerındekı boya aynı tutundugu kısım boya sonucta,,fiberle dırek bır teması yok kaplamanın :)

valla benim kaplatma nedenim autokingin arabayı mahfetmesi tek çözüm yha iki kapı kaskodan değişecek yada mat beyaza araba kaplanacak .İki kapıya komple boya vurdurmak istemiorum bide iki kapı şu anki haliyle sırıtıo.:(

ben derim ki git adam gibi bi yere kapla. boyan da korunur

ne güzel allah sıkıntıdan esirgesin kardeşim,ancak ben hiç memnun değilim malesef..senın aracın zannedersem tarıfıne gore hexis marka ıle kaplanmıs..dogrumuyum?

3m ile kaplandı kardeşim[/QUOTE]

3m fırmasının beyaz folyosu yok sadece karbon desen uretır..senınkı oracal olabılırmı?

kardesım ozaman söle solıym onca araba var orası burası kalksan tanıdıklarımdan onlardamı fıberdı? :) fiberle bı alakası yok uzerındekı boya aynı tutundugu kısım boya sonucta,,fiberle dırek bır teması yok kaplamanın :)

ya başkan. benim arabanın ön tamponu arka tamponu ve marşpiyelleri fiberdi 6 ay sonra atma oldu gittim orjinal plastik aldım hiç bi sıkıntı yok şuan 7 ay oldu sanırım kullanıyorum

Geri
Üst Alt