Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona mat beyaz kaplama:)1.cisi nasıl gider,2.cisi protex 1.400 lira istedi kplamaya

komsunun tt mat beyaz 1.5 yıl oldu dio kaplama gayet güzel gibi görünüo valla hiç bi sıkıntısı yoktu aklım karıştı şimdi arabayı bi zararı varmıdır acaba?

neden kaplatmazdın hakan ?bende kaplama düşünüyorum kaplatmak istememe nedeninide yazarsan daha açıklayıcı bilgi olur..

komsunun tt mat beyaz 1.5 yıl oldu dio kaplama gayet güzel gibi görünüo valla hiç bi sıkıntısı yoktu aklım karıştı şimdi arabayı bi zararı varmıdır acaba?

kardeşim bak. Mat beyaz Leonum var ben tamamen herşeyden memnunum 1 sene olacak nerdeyse hiç bi sıkıntı yok dikkat etmen gerekir kullandıkları malzemeye bi süre sonra biriken kirler kaplamanın arasına giriyor ve kalkıyor hoş olmayan bi görüntü oluyor. Dediğim gibi malzeme önemli 3m oracal öneririm

kardeşim özellikle kapı araalarına ince işçilik isteyen yerlere baktım adamalrın işçiliği o kadar iyiki çamurlukta bile kalkma yok

kaliteli bir malzemenın bı zararı yok ancak,söken usta işini bilmiyosa,arabada boyanın ''b''si olmasın yinede verniği kaldırıyo..
neden kaplatmazdın hakan ?bende kaplama düşünüyorum kaplatmak istememe nedeninide yazarsan daha açıklayıcı bilgi olur..
ayça benim aracım oracal marka ile kaplandı..yani en iyisi ile..bunların bi ilacı var oval hatlarda kullanılan..bununla sızı avuturlar..kalkma olmaz bilmem ne dıye,ancak o ılaç sadece 3m dinoc karbon folyo için yani baya kalın bı malzeme olan ürün için kullanılabiliyo..kısacası belli bir süreden sonra arabanın belli kısımlarında ıllakı kalkma yasanıyo..
şikayetleri nedir usta

kalkma yasanıyo kardesım,ıllakı kalkma yasanıyo bu merette.. artı olarak temızlemesı ayrı bı dert..ustan ıyı degılse zaten komple soktur at gıtsın cope..

fiber olucak senin cupra tamponlardan takıcam.Tabi bulabilirsem:)

Geri
Üst Alt