Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona mat beyaz kaplama:)1.cisi nasıl gider,2.cisi protex 1.400 lira istedi kplamaya

İnci beyazının matları var onlar daha güzel duruyor. Mat füme, inci beyazı, A4'ün yanında ki C180K de duran şeker mavisi de alternatiflerinden olsun bence. Geziyor sürekli buralarda renk fena =)

Aynı renk isteniyorsa bi iki hafta benzin ve gliserinli sıvı sabun'la yıkayın , parlaklıktan eser kalmaz , hem masrafsız hem uğraşsız :D

valla oto 2000 olayı ve kartal sanayi olayı iyi oldu yarın tampon araştırmaya başlanıyor.Doğukan arabanın kaplanma nedeni kocaeli autoking in arabanın boyasını tutturamaması yarın kocaeli koordintörü arabaya bakmaya gelçek ondan sonra alınacak karar mecburen yha komple boya yada kaplatma olacak anlıcağınız bi çizikten dolayı 5.000 deki arabanın canına okudular:(

fiyat konusunda oturduğum yerden pek bi fikir beyan edemeyeceğim ama renk konusundaki yorumum mat yakışmıyor derim. nette fotolardan takip ettiğim kadarıyla mat olarak ne siyah ne de beyaz leon a yakışmıyor bence.. ama farklı ayrıcalıklı olsun istiyorsan haklı olabilirsin... kapa gözlerini sıyır kollarını:)
yada daha tatlı renkler var bence nette araştırmak lazım..

kardeşim 100 TL lik yakacağın benzinle hem arkana bakmadan iş yaptırmış olursun hemde bizim sponsorlarımızla iş yapmış olursun.. Düşünmeden GMG Garagede yaptır :)

hakan kardeşimizin aracının kalkması istanbulda olması olabilir mi nemli şehir sonuçta ordan....araba bile zamanla oturuyomuş nemden dolayı usta öle demişti!!!

hakan kardeşimizin aracının kalkması istanbulda olması olabilir mi nemli şehir sonuçta ordan....araba bile zamanla oturuyomuş nemden dolayı usta öle demişti!!!

sami kardeşim nemle falan alakası yok, kalkıyo bı muddet sonra..ben tavsiye etmiyorum yinede yaptıracak olan arkadaşlarımızın içlerinde kalmaması adına yapılabilir ama harcanan paraya yazık..tanıdıgım nekadar adam varsa aracına kaplama yapan bir bir sökmeye başladı...bende sökücem zaten en kısa zamanda..

sami kardeşim nemle falan alakası yok, kalkıyo bı muddet sonra..ben tavsiye etmiyorum yinede yaptıracak olan arkadaşlarımızın içlerinde kalmaması adına yapılabilir ama harcanan paraya yazık..tanıdıgım nekadar adam varsa aracına kaplama yapan bir bir sökmeye başladı...bende sökücem zaten en kısa zamanda..

az para değil hele bide bnm gibi öğrenci için çok para fakat boya çok yıpranıyor taş izleri fln benim moralim bozuluyor o yüzden istiyorum aslında....gmg ye yaptırırım büyük ihtimalle konuşurum eğer garanti veriyorlarsa yaptırırım.......ama şu gerçek yaptrdğn mevsime göre değişiyo yazın yaptrdıysan daha iyi olur

az para değil hele bide bnm gibi öğrenci için çok para fakat boya çok yıpranıyor taş izleri fln benim moralim bozuluyor o yüzden istiyorum aslında....gmg ye yaptırırım büyük ihtimalle konuşurum eğer garanti veriyorlarsa yaptırırım.......ama şu gerçek yaptrdğn mevsime göre değişiyo yazın yaptrdıysan daha iyi olur

aynen yazın daha ıyı oturuyo..söle solıymuygulamayı yaptıgınız yerın ısısı bile cok onemlı..mesela oracal'in tavsıye edılen oda sıcaklıgı 24 derece... 24 derecede tam verım alınabılıyo..malzemenın ve uygulama yapılan yerın ısısı aynı olmalı falan fılan cok kıl tüy işi var.. ee bı kaplat ama kalkmıcak dıye kimse garanti veremez sana bunuda bil :)

Geri
Üst Alt