Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona mat beyaz kaplama:)1.cisi nasıl gider,2.cisi protex 1.400 lira istedi kplamaya

ya başkan. benim arabanın ön tamponu arka tamponu ve marşpiyelleri fiberdi 6 ay sonra atma oldu gittim orjinal plastik aldım hiç bi sıkıntı yok şuan 7 ay oldu sanırım kullanıyorum

şimdi ben bunu savunucam sende onu :) ama benım 4 ayım kaplama dukkanında gectı..ortaklık durumu vardı..ınan bana bu işin herturlu cakallıgını gördüm :)

Yha şimdi ben napıçam asıl siz bana onu söleyin kaplatıimmi kaplatmıim mi :):)

Yha şimdi ben napıçam asıl siz bana onu söleyin kaplatıimmi kaplatmıim mi :):)

egerkı aklında varsa istıyosan yaptır..ama dediğim gibi bu işin kralı protac..belkı baska ustalarda vardır işini iyi yapan ama okadar ferrarı porsche merso bmw bu adama gıdıyosa ıllakı vardır bı bıldıgı.misal benım ön tamponum yenıden orda kaplanıcak..şöyle bir söz var çokta severim..''UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM'' umarım anlatabilmişimdir.. :)

protac e gidiçez yha orası allahın emri şu tamponları bi bulalım da:)doru maslak

arabanın kendi rengi beyazsa mat beyaz kaplamak çok gerekli bi eylem olur elbet.. puhaha

Geri
Üst Alt