Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona mat beyaz kaplama:)1.cisi nasıl gider,2.cisi protex 1.400 lira istedi kplamaya

az para değil hele bide bnm gibi öğrenci için çok para fakat boya çok yıpranıyor taş izleri fln benim moralim bozuluyor o yüzden istiyorum aslında....gmg ye yaptırırım büyük ihtimalle konuşurum eğer garanti veriyorlarsa yaptırırım.......ama şu gerçek yaptrdğn mevsime göre değişiyo yazın yaptrdıysan daha iyi olur

Kişi kendi adına garanti verebiliyor mu yada şirket üzerinden garanti verebiliyor mu? Sökülünce hiçbir problem olmayacağı ile alakalı. Bende buyuzden vazgeçtim..

aynen yazın daha ıyı oturuyo..söle solıymuygulamayı yaptıgınız yerın ısısı bile cok onemlı..mesela oracal'in tavsıye edılen oda sıcaklıgı 24 derece... 24 derecede tam verım alınabılıyo..malzemenın ve uygulama yapılan yerın ısısı aynı olmalı falan fılan cok kıl tüy işi var.. ee bı kaplat ama kalkmıcak dıye kimse garanti veremez sana bunuda bil :)
olabileceğin en mükemmelini yapmaya çalışıyım o zmn kalkarsada yapcak bişi yok şans =)

Kişi kendi adına garanti verebiliyor mu yada şirket üzerinden garanti verebiliyor mu? Sökülünce hiçbir problem olmayacağı ile alakalı. Bende buyuzden vazgeçtim..
hocam diyolar sökülmesinde hiç bi zarar yoktur diye pasta ile eski haline dönüyormuş ...

Ben 2009 mayısta Protacta kaplattım aracımı. Bu zamana kadarda hiç şikayetim olmadan kullandım. Kalkma, atma, çıkma olmadı. Ama mat beyaz zordur kiri tutar ben bikaç kez meguiarsta komple alkolle yıkattım. Bence tek kötü tarafı bu kaplama işinin arabama bi cila yapayım bi nxt yapayim şöyle parıl parıl parlasın dersen yapamiyosun.

karar verdim kesin yaptırcam....şimdi aşağı baktım garaja babam sert fırçayla arabamn karını küremiş HEP ÇİZİLMİŞTİR :(:(:(:(:(:mad:

Geri
Üst Alt