Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

araç sedan değil mi ? olma ihtimali bence var

Arac sedan olabılır ama kılosu kesınlıkle yanlış arkadasımın zamanında aldıgı golf ıv 925 kg gozukuyordu.Trafıktekı memur abılerın cok bılmışlıgının bır sonucu....Ben aracla ıcerısınde 3-4 kısı varken 200+ hıza cıkabılıyorum rahat olarak 1315+350 loysan yaklasık olarak 1700 kg yapar 1,6 16v atmosferık aracta o hızlara cıkamaz.

Neden Elma ile armutları yarıştırıyorsunuz anlamadım..

mehmet abi bu işte mantık olurmu ölçüyolar biçiolar öyle yazıolar :D

erhan ıstersen kantara cıkaralım 1315 kg cıkacak mı yoksa mantık mı dogru cıkacak.Trafik subede iş güzar bır memurun yazdıgı deger bence remı sıtelerı kesın verı olarak kabul edebılırsınız.

Bu arada toledo turkıyeye geldıgınde vergı sıstemı motora degıl kıloya gore verılıyordu.Turkıyede kım 1,6 8v motorlu bır araca lux vergısı odemek ıster yada kıme satabılırler.

Arac sedan olabılır ama kılosu kesınlıkle yanlış arkadasımın zamanında aldıgı golf ıv 925 kg gozukuyordu.Trafıktekı memur abılerın cok bılmışlıgının bır sonucu....Ben aracla ıcerısınde 3-4 kısı varken 200+ hıza cıkabılıyorum rahat olarak 1315+350 loysan yaklasık olarak 1700 kg yapar 1,6 16v atmosferık aracta o hızlara cıkamaz.

eskiden 1.6 pasific bora vardı bizde araç 1300 1400 arası bişeydi yanlış hatırlamıyorsam balon kasaydı araç valiz dolu bagaj + peder + valide+ ben gayet uzun yolda 200vuruyoduk abi..

erhan ıstersen kantara cıkaralım 1315 kg cıkacak mı yoksa mantık mı dogru cıkacak.Trafik subede iş güzar bır memurun yazdıgı deger bence remı sıtelerı kesın verı olarak kabul edebılırsınız.

resmi sitedeki manuel viteslisidir dsg nin ağırlığıda ekstradır + sunrouf un ağırlığı buları unutmamak gerek özellikle dsg nin ağırlığı çok farklı

1.6 16v araba 200 görmesse o araba bozuktur bizde astra vardı 1.6 16v 100hp 220 nın altındaki çizgiyi görüodu tabi ozamanlar ben kullanıodum

Vw herzaman kendini kayırıyor:) Golf6 1337kg görülüyor verilerinde bide şunu göördüm ki golf6 1.6tdılar leon 1.6tdılara göre ortalama daha az yakıyor sanırım şanzuman oranları ile alakalı ve aerodinami....

aynn serhat abi çok farkediyor kasa yapısı vs yakıtta :D

resmi sitedeki manuel viteslisidir dsg nin ağırlığıda ekstradır + sunrouf un ağırlığı buları unutmamak gerek özellikle dsg nin ağırlığı çok farklı

erhan dsg komple kac kg sence 200 kg felan degıl 6 ileri eski dsg 93 kg agırlıgı vardı.Yeni 7 ileri dsg 70 kg agırlıgında ve 1,7 lt yag alıyor.manuel 1,6 aracın sanzımanı bıle 3 lt cıvarı yag alır.

Geri
Üst Alt