Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

sonuçlar hala yazılmamış arabaların rakamsal orantıları bi tarafa onu kimin kullandığıda önemli :D

ama muratcan şöle bi durum var geçen bi ibizayla kalkış yaptım 1.2 tsi ben önde kalktım biraz öndeydim o sonra hafif burununu öne çıkarda yani düzlükte ibiza 1.2 geçeöedim ama leon nasıl olur bilmem

1.2tsi 0-100 aynı nerdeyse..fakat 105hp araçların biri 170nm bizim tdi 250nm tork basıyor..
böyle bişey mümkün değil ben golf6 buluşmasında kafa kafaya gidiyodum..o arabayı kullananın bi sıkıntısı var demekki :D
ibiza alır ufak hafif sürtünme alanı az araç

Asagıda seatın sıtesıne bakarsanız leon 1,6 tdi bos agırlık 1290 kg dıye yazdıgını gorebilirsiniz.
http://www.seat.com.tr/seat/modeller/leon/motorlar.aspx?menu=motorlar

Son hız ve 0-100 verılerınde 1,2 tsi 1,6 tdidan önde

abi ilk olarak sitede sadece manuel ağırlığı yazıyo olabilir..
2.ruhsatımda 1385 yazıyor
3.dizelde hızlanmada S moduna alınca daha kötü hızlanıyor çünkü 4k devirden sonrası ölü devir çeviriyor..
4. 1.2tsi ile 1.6tdi hızlanmaları arasında 0.8 saniye fark var.

Geri
Üst Alt