Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

bu konu numune olarak sabitlensin konular daldan dala atlıo :D:D:D

leonun hakkını verdim arkadaşlar merak etmeyin,düzde kullandım.s te filan kullansaydım daha kötü yürürdü

Sprint Booster bir araca yapılabilecek en son şey aslında. Yani yazılım filtre egsoz yaptınız motorla işiniz bitti, birde sprint booster takarsınız. DSG'de çok büyük etki yaratmaz tahminimce fakat düz viteste her vites değiştirişinde gaz tepkisine etki ettiğ için farkettiriyor ama fiyatı 600TL desek, 700TL'ye yazılım yapıldığını varsayarsak güçlenmek için ilk yapılanlar arasında yer almaması gerek. Fakat ürüne gereksiz demek bence doğru değil bende var vites aralarında etkisi var. Ve kapalı konumdayken aracı kaldırmak daha zor, normal giderken gaza yüklendiğimde 1saniye kadar bi süre geç yiyor gazı. Etkisi yok denilecek kadar kötü değil ama ilk yapmak gereksizdir. Aracı ne güçlendirir ne başka birşey, sadece gaz tepkimesini geliştirir

Sprint Booster bir araca yapılabilecek en son şey aslında. Yani yazılım filtre egsoz yaptınız motorla işiniz bitti, birde sprint booster takarsınız. DSG'de çok büyük etki yaratmaz tahminimce fakat düz viteste her vites değiştirişinde gaz tepkisine etki ettiğ için farkettiriyor ama fiyatı 600TL desek, 700TL'ye yazılım yapıldığını varsayarsak güçlenmek için ilk yapılanlar arasında yer almaması gerek. Fakat ürüne gereksiz demek bence doğru değil bende var vites aralarında etkisi var. Ve kapalı konumdayken aracı kaldırmak daha zor, normal giderken gaza yüklendiğimde 1saniye kadar bi süre geç yiyor gazı. Etkisi yok denilecek kadar kötü değil ama ilk yapmak gereksizdir. Aracı ne güçlendirir ne başka birşey, sadece gaz tepkimesini geliştirir

bende böle düşünüyorum ne kadar azd olsa bi katkı sağlıyor sonuçta ama fiyatı çok fazla

bende böle düşünüyorum ne kadar azd olsa bi katkı sağlıyor sonuçta ama fiyatı çok fazla

İşte o yüzden extradır diyorum :) Yapcak birşeyiniz olmaz gaza basmalarımda 1 saniyede olsa farketsin dediğinizde paranızda varsa yapılabilir birşey :) Ben sport modda kullanıyorum. 3 modu var, kapalı sport ve race. Race modu çok aşırı biriyle yürüyeceğiniz zaman çok iyi etki ediyor. Zaten kalkış yapacağım zaman elimin altında 2 tuş war. TCS + SP :) 1.6TDI'la sporttaydı yürüdüğümde. Race'e almayı unuttum. Onla arasında da yarım saniye filan oynuyo tahminimce. Alışama sürecinde araç fazla yakar alıştıktan sonra kapalı konumda fazla yakar. :)

Geri
Üst Alt