Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

Arkadaslar sızın hesaptan yolacıkarsak highline full bir golf 6 sızın aractan daha agır oluyor.Aslında agır olması dezavantaj sız bunu nıye avantaj olarak goruyorsunuz.Soylede bir durum var seatın remı sitesinde kılonun verıldıgı teknık sayfada 1.6 lt TDI CR 105 hp Düz / DSG yazan yazı bu dsg olunca 70 kg ekle sonroof ekle su kılodur demıyor.

Yınede sızın dedıgınız gıbı 1385 kg olsun.

abi gidicem yarın eryaya dicem benim aracım 1290 kg niye 1385kg yazıyosunuz ruhsata diye..bakalım ne dicekler..

Serhat abi ruhsata yanlış yazma gibi bi durum olduğunu sanmıyorum 1385 yazıyor

tmm işte bende diyorum ki manueli de bildiğim kadarıyla 1335-1340 falandı yani dsg 1385 olması doğal ama en güzeli bi kantara çıkarıp bakmak en sağlıklı sonuç bu olur benim ruhsatta da 1380 yazıyo maşallahım var :)

Arkadaslar sızın hesaptan yolacıkarsak highline full bir golf 6 sızın aractan daha agır oluyor.Aslında agır olması dezavantaj sız bunu nıye avantaj olarak goruyorsunuz.Soylede bir durum var seatın remı sitesinde kılonun verıldıgı teknık sayfada 1.6 lt TDI CR 105 hp Düz / DSG yazan yazı bu dsg olunca 70 kg ekle sonroof ekle su kılodur demıyor.

Yınede sızın dedıgınız gıbı 1385 kg olsun.

ben arabanın ağırlıını övmüyorum sadece doğrusunu sölüorum.kiloya gelince sitede yazan manueldir bu araçlar herşeyden sonra çıkıp tartılıor edilior aracın üstünde ne varsa ekstra olarak kiloya yansıyor ruhsata öle geçior trafik kiloyu yazarken www.seat.com.tr ye giriptemi kiloyu yazıyor zannediosun mehmet abi.

tmm işte bende diyorum ki manueli de bildiğim kadarıyla 1335-1340 falandı yani dsg 1385 olması doğal ama en güzeli bi kantara çıkarıp bakmak en sağlıklı sonuç bu olur benim ruhsatta da 1380 yazıyo maşallahım var :)
Serhat senın kılo normal 1380 kg senın kasa cupra 1450 kg ve 1,6 16v toledo 1315 kg......Benim toledoyu bıraz daha kassalarmıs senın 1,8t kadar agır olacakmıs.

trafikte kafasına göre yazmıyodur heralde ?
"bu araba 1385 kilo gibi duruyo yaz gitsin"..
herhangi bir ölçüm oluyodur dimi abi ?

tartılıyordur diye düşünüyorum ama emin olmayın mesela ben gidip kantara çıkarıcam aracı çok merak ediyorum ne çıkacak büyük para değil kantara çıkmak sizde bi bakın bence çıkın görün arabanızı çünkü ruhsatta yazanın garantisi asla olamaz arkadaşlar....

tartılıyordur diye düşünüyorum ama emin olmayın mesela ben gidip kantara çıkarıcam aracı çok merak ediyorum ne çıkacak büyük para değil kantara çıkmak sizde bi bakın bence çıkın görün arabanızı çünkü ruhsatta yazanın garantisi asla olamaz arkadaşlar....

Benim demek istediğim bu ama anlatamıyorum.

Geri
Üst Alt