Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

öncelikle şunu belirteyim iki gündür yeni giriyorum siteye açtığın konu hakkında bildiklerimizi dile getirmiyormuyuz sen bi konu açtın bizde sana yorumlarımzı yazdık iyi veya kötü senin canın neden sıkıldıki bence senin yaptığın yanlış canın istediği yorumları silip işine geldiğini brakıyorsun herkes seni memnun edecek yorumlar yazmak zorunda da değil :mad:

HADİ YAAAAA.....puhaha

patron aynı özellikleri yeni ıbıza da da uygulayabiliyoruz

Sadece şöför kapısı açma fonksiyonunu uygulamıştım gayet güzel çalışıyordu, daha sonra anahtarımda arıza oldu ve kumanda kısmını değiştirdik, şimdi o özelliği açmaya çalışıyorum ama olmuyo.. Yardımcı olabilecek ya da bi fikri olan var mı ?

Hala fikri olan yok mu :)

üstadlar bende seat cordoba aldım ve sayfada yazdıklarınızı okudum benim aracım 2007 cordoba 1.4 stylance modeli dediklerini sola doğru uyguladım kapı açıkken camlar aşağıya indi ama tek basma açılma olmadı bu sefer eski haline alıyım dedim sağa çevirdim camlar kalktı lakin aynalar kapanmadı
bayağı bir bekledim
busefer sorun olarak arka bağaj kilidi otomatik kilitlemedi acil yardım lütfen

patron aynı özellikleri yeni ıbıza da da uygulayabiliyoruz

cok iyi bunuda bildiğimiz iyi oldu :) başlığı değiştirelim..

Hala fikri olan yok mu :)

Emre tekrar dene arabayı çalıştır kapat 1-2 dk bekle sonra dene.. Eğerki baktın olmuyor serviste bilgisayarla yaptırırsın ancak

üstadlar bende seat cordoba aldım ve sayfada yazdıklarınızı okudum benim aracım 2007 cordoba 1.4 stylance modeli dediklerini sola doğru uyguladım kapı açıkken camlar aşağıya indi ama tek basma açılma olmadı bu sefer eski haline alıyım dedim sağa çevirdim camlar kalktı lakin aynalar kapanmadı
bayağı bir bekledim
busefer sorun olarak arka bağaj kilidi otomatik kilitlemedi acil yardım lütfen

sizde tekrar deneyin olmazsa serviste yazılımla bilgisayara başlatarak yaptırabilirsiniz.

:D daha neler görücezzz :D

inanmıcaksın ama biz aracı ilk aldık aracın sikeceklerini bile çalıştıramadık ben doğuşa bi mail attım ve kullanım klavuzu temin etmeniz mümkünmü dedim anında cvp geldi adres şasi numarası ve birde faks numarası istediler... yazdım maile gönderdim 3 gün sonra deri kılıflı bi kırmızı ajanda geldi elime herşey ama herşey yazıyor orda :) sileceklerin neden çalışmadığıda bi o kadar ilginç... sileceklerin önüne yabancı madde geldiğinde çalışmazmış... bikaç yaprak vardı temizledik ve silecekler çalışmaya başladı :) altea ile ilgili bişi sormak isteyen olursa en kötü ordan bakıp cvp verebilirim... herşey bakım, elektrik, güvenlik, kullanım herşey ayrı ayrı yazıyor :)

bugün bişey daha buldum kontak kapattıktan sonra silecek kolunu aşagı dogru çektigimzde silecekler aşagı dogru iniyo ve öyle kalıo arabayı çalıştırdıgımızda biraz gittikten sonra silecekler geri eski konumuna geliyor.....

leonumda fark etmedim ama ibizada
kontağı çıkarttıktan sonra silecek kolunu aşşağıda tutunca sanki kontak açılmış giibi bütün ekran simgeleri yazıyo ve ekranda SAFE yazıyo

Geri
Üst Alt