Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

bugün bişey daha buldum kontak kapattıktan sonra silecek kolunu aşagı dogru çektigimzde silecekler aşagı dogru iniyo ve öyle kalıo arabayı çalıştırdıgımızda biraz gittikten sonra silecekler geri eski konumuna geliyor.....

bugün bişey daha buldum kontak kapattıktan sonra silecek kolunu aşagı dogru çektigimzde silecekler aşagı dogru iniyo ve öyle kalıo arabayı çalıştırdıgımızda biraz gittikten sonra silecekler geri eski konumuna geliyor.....

servis modu :) kontak açılır 10 sn sonra kapatılır bi tık aşağı basılır kol... silecekler bakıma hazır...

Sadece şöför kapısı açma fonksiyonunu uygulamıştım gayet güzel çalışıyordu, daha sonra anahtarımda arıza oldu ve kumanda kısmını değiştirdik, şimdi o özelliği açmaya çalışıyorum ama olmuyo.. Yardımcı olabilecek ya da bi fikri olan var mı ?

bende bişey sorayım bari ibiza var bende araba ıle hareket etmeye basladıgımda kapıların otomatık olarak kapanmasını ıstıyorum. leondakı gıbı surucu kapısını actım anahtarı takıp camların acılmasını bekledım falan ama olmadı. servıse gıtmeden bu ozellıgı acma sansım varmıdır?

bende de var ama sende olurmu bilmiyorum arda ama genede dene kapama tuşuna belli bir süre bas 10 sn gibi bir dene sonra

cam olayını bilemiyorum benim 4 canda otomatik anahtardan hallediliyor

Sadece şöför kapısı açma fonksiyonunu uygulamıştım gayet güzel çalışıyordu, daha sonra anahtarımda arıza oldu ve kumanda kısmını değiştirdik, şimdi o özelliği açmaya çalışıyorum ama olmuyo.. Yardımcı olabilecek ya da bi fikri olan var mı ?

Benim problem kaynamasın arada:D

üstad bende seat cordoba aldım ve sayfada yazdıklarını okudum benim aracım 2007 cordoba 1.4 stylance modeli dediklerini sola doğru uyguladım kapı açıkken camlar aşağıya indi ama tek basma açılma olmadı bu sefer eski haline alıyım dedim sağa çevirdim camlar kalktı lakina aynalar kapanmadı bayağı bir bekledim busefer sorun olarak arka bağaj kilidi otomatik kilitlemedi acil yardım lütfen :(

Geri
Üst Alt