Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

geri vitese takıldıgında ön sis farları yanıo bugünlerde gördüm onuda :)

bende bişey sorayım bari ibiza var bende araba ıle hareket etmeye basladıgımda kapıların otomatık olarak kapanmasını ıstıyorum. leondakı gıbı surucu kapısını actım anahtarı takıp camların acılmasını bekledım falan ama olmadı. servıse gıtmeden bu ozellıgı acma sansım varmıdır?

valla dediğim gibi bu leon ve altea makyajlıda işe yaradı şimdiye kadar.. ibizada bilemiyorum ama sanırım yok

makyajlı leonda aynaları ayar yaptığımızda sol ile oynandığında sağ aynı derecede hareket ediyor sağ taraf bozulmasın istiyorsak yapılacak işlem varmı + geri vitese geçişlerde ayna aşağıya inmiyormu ?

Kapı otomatik kilit olayını bilmiyordum , ekstra donanım diye düşünmüştüm. Bugün denycm , teşekkürler.

bende bişey ekleyim pazar günü farkettim. aracın içindeyken kumanda ile kapıları kitleyince kapılar içerden açılamıyor. ama vitesin arkasındaki düğmeden kitleyince kapılar içerden açılıyor dışardan açılmıyor. hani şu çocuk kilidinin devreden çıkması için hareket edince tüm kapıların hem içerden hem dışardan açılamaması güzel olurdu, çocuk kilidine de gerek kalmaz içerden biri ineceğinde düğmeye basarak açardık rahat olurdu. Şimdi çocuk kilidi var arka camı aç içerdeki dışardan kapı kolunu arasın açsın uuuu uzun iş:):)

patron ne dersin olabilir mi bu?

Faruk Abi,

Allah korusun bir kaza anında baya tehlikeli olabilir kapıların içeriden de açılmaması, en iyisi arkada oturanlar camı açıp kapı kolu arasın bence :)
Bu arada anahtardan kitleyince kapıların içeriden açılmaması hırsızlar için caydırıcı oluyor. Normalde kelebek camı kırıp, uzanarak kapıyı açıyorlar ama Seatlarda (hatta tüm VW grubu araçlarında sanırım) mümkün değil. Hırsızların da bu durumdan haberi var diye düşünüyorum.
Çok yakın arkadaşım Astra'sını yeni almıştı, bende de 2003 Ibiza vardı o zaman, dışarı çıktığımızda genelde aynı sokağa, hatta çoğu kez yan yana park ederdik arabaları. Arkadaşımın kelebek camı 2-2.5 yıl içinde 7 kere kırıldı. Çocuk artık kelebek camına not bırakmayı düşünüyordu "Bagaj boş, boşuna camı kırmayın!" diye, benim cam bir kere kırılmadı. :) (Bu arada cam kırılan yerler Caddebostan CKM'nin sokağı, Moda ve Kadıköy, öyle karanlık sokaklarda değil yani, ama adamların gözleri dönmüş:))

makyajlı leonda aynaları ayar yaptığımızda sol ile oynandığında sağ aynı derecede hareket ediyor sağ taraf bozulmasın istiyorsak yapılacak işlem varmı + geri vitese geçişlerde ayna aşağıya inmiyormu ?

leonlarda o özellik yok malesef..

alteada ayna düğmesi sağ sol orta ve kapama olarak 4 kısımdan oluşuo orta orta dediğim kısım sağ ve solun ortası :) orda ayar yapılınca iki aynada aynı anda ayarlanıo sol da sadece sağda sadece sağ ayarlanıyor... benimde şöyle bi sıkıntım var... diyelimki aynam kapalı açıcam... çevirdim düğmeyi sağa yada sola yada ortaya getirdim aynam açılmıo ama kapama tarafına getirip tekrar denediğimde açılıo... yada kapama yerindeyken yarım sol yada yarım sağ yapp ardından sola yada sağa getirdiğimde açılıo bu normalmi bana pek öle gelmedide...

Geri
Üst Alt