Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

şu kumandaya tek basmada sadece şöför kapısı açılma olayını yapamadım ben. Burada söylendiği gibi sağa doğru çevirip anahtarı tutunca camlar açılıyor :) sola çevirince aynalar kapanıyor ama her 2 sonuçta da kumandadaki işlevsellik değişmiyor yine kilit açma tuşuna 1 sefer basınca hepsi açılıyor kapıların :)

bu otomatık kapılar kapandıktan sonra ındıgımızde yolcu kapısı kıtlenıyor mu ? alıskanlıktan ya cam yada bagaj acıyorumda hep :D

şu kumandaya tek basmada sadece şöför kapısı açılma olayını yapamadım ben. Burada söylendiği gibi sağa doğru çevirip anahtarı tutunca camlar açılıyor :) sola çevirince aynalar kapanıyor ama her 2 sonuçta da kumandadaki işlevsellik değişmiyor yine kilit açma tuşuna 1 sefer basınca hepsi açılıyor kapıların :)

anahtarı kapı anahtarına tak sola doğru çevirik tut camlar taa aşağı inene kadar..

bu otomatık kapılar kapandıktan sonra ındıgımızde yolcu kapısı kıtlenıyor mu ? alıskanlıktan ya cam yada bagaj acıyorumda hep :D

kapı sen açmadıgın sürece açılmıyor sürücü hariç

teşekkür ederiz şu silecek ve safe olayını merak ettim doğrusu yararı nedir kontak anahtarı çıkıkken silecekle kontak takılıymış gibi olmasının?

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Aracım 2007 leon referance.Foruma baktım ama benim soruna benzer sorun yaşayanı görmedim yada kaçırdım.Anahtarla kapı açma işini çözene kadar kurcaladım ve istemeden bazı ayarları değiştirdim gibime geliyor.Araca binmek için açma düğmesine basıyorum ama ön kapıdan az bi ses gelmesine rağmen kapı açılmıyor.İki kez üstüste basınca diğer kapılar açılıyor ancak şoför tarafı yine açılmıyor.Anahtarı yerleştirerek açabiliyorum.Bozdu mu yoksa bilgisi olan varmı bu konuda?

Ya herkes çözmüş bu işi yada hala kimse bilmiyor..Yoksa şimdiye kadar bi cevap gelmesi gerekirdi diye düşünüyorum :))

Geri
Üst Alt