Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

denersen sevinirim makyajsız kasalarda oluyormu merak ediyorum

soyle bır ozellıkte var belkı bılırsınız bnm leon cupra ıcn soyluyorum normal leonlardada oluyor sanırım ..dıyelım klıla sıcaklıgını ıkı tarafıda aynı anda kontrol ıstıoyorsanız auto tusunu basılı tutuyorsunuz ıkısıde aynı oluyor ve sofor tarafından ıkısıde kontrol edılıyor ama yok bırı sıcak bırı soguk ıstıyorsa yolcu tarafı klıma sıcaklıgı tusuna yukarı yada asagı basarsa zaten bozuluyor

öncelikle şunu belirteyim iki gündür yeni giriyorum siteye açtığın konu hakkında bildiklerimizi dile getirmiyormuyuz sen bi konu açtın bizde sana yorumlarımzı yazdık iyi veya kötü senin canın neden sıkıldıki bence senin yaptığın yanlış canın istediği yorumları silip işine geldiğini brakıyorsun herkes seni memnun edecek yorumlar yazmak zorunda da değil :mad:

ben beni memnun edecek yorumlar istemiyorum ki, ben sadece bildiğiniz şeyler hakkında konuşulmasını istedim. Koyun sürüsü gibi cevaplar geldi canım ona sıkıldı ilk mesajlarda oho bu hepsinde var yenimi biliyorsun vs vs yahu ardından bakıyorum herkez koyun sürüsü gibi aynı tarz yorumlar yazmış. Buda benim canımı sıktı halbuki bu yorumu yapanlardan kaç kişi biliyordu mesela sen biliyormuydun bunu Allah için konuş? Haa bilebilirsin elbette bilmeyedebilirsin bu normal birşey.

ben beni memnun edecek yorumlar istemiyorum ki, ben sadece bildiğiniz şeyler hakkında konuşulmasını istedim. Koyun sürüsü gibi cevaplar geldi canım ona sıkıldı ilk mesajlarda oho bu hepsinde var yenimi biliyorsun vs vs yahu ardından bakıyorum herkez koyun sürüsü gibi aynı tarz yorumlar yazmış. Buda benim canımı sıktı halbuki bu yorumu yapanlardan kaç kişi biliyordu mesela sen biliyormuydun bunu Allah için konuş? Haa bilebilirsin elbette bilmeyedebilirsin bu normal birşey.

serbay senin ilk açtığın konu başlığı makyajlı leonlarda ki özelliklerden diye bi başlık altında konu açmıştın bizde bu özelliğin sadece makyajlılarda değil makyajsız kasalardada olduğunu söylemiştik evet dediğin gibi bilebilrdim veya bilmeye bilirdim fakat bu kasa çıktığından beri bu kullandığım 3. leonum iki sportup birde staylace kullandım bi ara dörtdücüsüne niyetlendim fr alıcaktım bazı özel sebeplerden dolayı bu fikrimi askıya aldım ama halen vazgeçmiş değilim neyse uzatmaya gerek yok ama bu bilgileri bilmem çok normal bence

peki mesajı düzenledim acaba anlatmak istediğim gibimi anladınız onu merak ediyorum. çünkü leonu olmayanlar bile var bu biliyorum dedi, ohoo bu vardı biliyorum diyenler bile şimdi bilmiyordum diyor, işte bu çelişkiyede canım sıkıldı.. Neyse uzatmayayım ama ilk sayfadaki anlatmak istediğimi tekrar okurmusun rica etsem yazımı güncelledim..

ben bişey soracam benim araba 20 yı gecınce sadece bagajı kilitlemeye basladı sızce nasıl olmustur bu?

Benim dikkatimi çekmedi hiç böylemi normalde ama değilse; yazılım hatası olması yüksek. Anlattığım şekilde uygularsan hem bagaj, hem depo kapağı hemde kapılar kilitlenir 20 km hıza ulaşıldığında.

sadece bagaj kitleniyosa bi sıkıntı olma ihtimali yüksek..

Geri
Üst Alt