Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a Rcd 510 takicak arkadaslara rehber ve ornek resimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı olsun.Benimde bir sorum olucak aracım FR olduğu için bluetooth var RCD 510 taktığım zaman bu özellik devre dışı mı kalıyor extra bir apart almam gerekiyor mu?

hayir kesinlike baska bir aparata gerek yok hatta daha detayli sekilde mfa ekraniniz haricinde bu cihazin ekraninda da rehberinizi fln gorursunuz yani zaten orjinal unite bir aparat fln olmuyo fisi sokup takmak gibi kolay bi islem ile takiliyor . bluetooth beyni cihazin icinde degil disaridfa ayri bir unite ondan sorun olmaz

şş çaktırma bende öyle yaptım :D
gizli menüyü biliyorum ben zaten. Ama detaylı incelemedim. RNS'teki gizli menüde aracın herşeyini gösteriyordu. Hız direksiyonu kaç derece döndürdüğünü ve hatırlayamadığım birçok özellik.
Ulen alayınız üçkagitçı olmuş aynı bizim gibi puhaha

şş çaktırma bende öyle yaptım :D
gizli menüyü biliyorum ben zaten. Ama detaylı incelemedim. RNS'teki gizli menüde aracın herşeyini gösteriyordu. Hız direksiyonu kaç derece döndürdüğünü ve hatırlayamadığım birçok özellik.

:) bende tek cakal bnm zannediyorum gizli menu kasko fln :D puhaha

hayırlı olsun çok yakışmış..nerden ne kadara temin ettiğinizi özelden atabilirmisiniz

piyasada 500 tl gibi rakkamlara bosh marka yeni tip rcd ler var 50 tl de cok guzel bir yerde takim ucreti aliolar araciniz makyajli 2011 ise bu kadara bitiyor eger daha eski ise yil olarak bir de yazida yazdigim gibi bi anten adaptoru lazim onuda ender elektronikten 40 tl ye temin edersiniz yani

2011 arac icin 550 ye biter
2011 den dusuk araclar icin 590 tl diyelim

anladım çok teşekkür ederim . Yaptırmaya karar verdiğim zaman seni rahatsız ederim

Arabaya güzel bir hava katıyor ekran olması,Cenk inde dediği gibi Bosch takılan araca göre (Seat,yada VW) logo ile açılıyor,Blapunkt alırsanız neye takarsanız takın vW logosu ile açılıyor..

Güle güle kullan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt