Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a Rcd 510 takicak arkadaslara rehber ve ornek resimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RNS varken bende o gizli menüye ulaşmak için vagcom ile bi özelliğin açılması gerekiyordu.

Bi arkadaş orjinal park sensörü olduğunu söylemiş onun için ender elektronikle konuşun yazılım filan değil bir aparat takılması gerekli.

Selamlar hayırlı olsun bende tam 1 sene once arabayı alır almaz yaptığım ilk ve tek değişiklik RCD510 taktırmak oldu. ARabanın için cidden çok güzel bir hale getiriyor.
Herkese tavsiye ederim.
Gizli menü olayını akşam deneyeceğim. İlk defa duyuyorum. Umarım işe yarar :)

Bilgilendirme için teşekkürler şık durmuş güle güle kullanın
bende 2gün önce seat leon 2012 1.6tdi dsg modelını aldım ilk seat deneyimim daha önce seat arabam olmadı rcd 510 olayını araştırdım ve taktırmayı düşünüyorum bana nerede taktırdıgını iletirsen memnun olurum iyi günler

Bilgilendirme için teşekkürler şık durmuş güle güle kullanın
bende 2gün önce seat leon 2012 1.6tdi dsg modelını aldım ilk seat deneyimim daha önce seat arabam olmadı rcd 510 olayını araştırdım ve taktırmayı düşünüyorum bana nerede taktırdıgını iletirsen memnun olurum iyi günler

eski konuları öne cıkarıyorsunuz,ayrıca önce kendimizi üyelerimiz bölümünden tanıtınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt