Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a Rcd 510 takicak arkadaslara rehber ve ornek resimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güle güle kullan cenk çok isabetli bir tercih yapmışsın.rehber bulamadım demişsin kardeş ben bu konuyu çok daha detaylı açmıştım iyi araştır siteyi:p ama senınkıde fena degıl iyi anlatım olmuş :)

http://www.seatclubworld.com/muzik-ve-multimedya-sistemler-38/rcd-510-montaj-hakkinda-bilgiler-11216/

aynen varmis :) ben pek bakmiyorum arsive gundemde ne varsa onlari okuyup yazdigim icin :) gozd3en kacmis neyseki bu da makyali icin montaj olsun :D

Güle güle kullan çok iyi oldu bu paylaşım bende şu dakikadan itibaren rcd 510 arayışına girmiş bulunmaktayım bu arada sıfırmı aldın ikinci elmi fiyat konusunda bi bilgi verebilirmisin uygun bir yer varsa bizde alalım​

Güle güle kullan çok iyi oldu bu paylaşım bende şu dakikadan itibaren rcd 510 arayışına girmiş bulunmaktayım bu arada sıfırmı aldın ikinci elmi fiyat konusunda bi bilgi verebilirmisin uygun bir yer varsa bizde alalım​

ozelden size numara verecegim oradan yardimci olur sana arkadaisim kendisi . dogru secim olur cok kaliteli bir teyp

ben konsolda fazla sırıtması sebebi ile konsolu karbon kaplattım Dursun'a, ama boyama gibi keyifli olmadı ve sanırım sıkılmaya da başladım.

Senin fotoyu görünce daha da ısındım birden :) güle güle kullan.

:) iyi yapmissin abicim folyo yapmakla bak canin sikilinca donusu var en azindan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt