Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a Rcd 510 takicak arkadaslara rehber ve ornek resimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toplamda neye patlıyor kullanıcısına yani ?

piyasada 500 tl gibi rakkamlara bosh marka yeni tip rcd ler var 50 tl de cok guzel bir yerde takim ucreti aliolar araciniz makyajli 2011 ise bu kadara bitiyor eger daha eski ise yil olarak bir de yazida yazdigim gibi bi anten adaptoru lazim onuda ender elektronikten 40 tl ye temin edersiniz yani

2011 arac icin 550 ye biter
2011 den dusuk araclar icin 590 tl diyelim

hayırlı olsun ama güç aynıda olsa belki tonlaması daha iyi olabilri

VolumeBoost diye bir özellik vardı RNS510'da bunda da vardır belki. Seste bass daha iyi vuruyor gibime geldi benim.

Arkadaşım 3 kuruşluk şey almışın hemen havasını atıyon ya. Bizde taktık hiç böyle yapmadık ayıp ayıp görgüsüz :p :p :D puhaha

VolumeBoost diye bir özellik vardı RNS510'da bunda da vardır belki. Seste bass daha iyi vuruyor gibime geldi benim.

Arkadaşım 3 kuruşluk şey almışın hemen havasını atıyon ya. Bizde taktık hiç böyle yapmadık ayıp ayıp görgüsüz :p :p :D puhaha

hahahahaahah :) :D puhaha zaten fazla durmaz bndeki bu usengeclikle garaja yurmiyim diye kapi onunde duruo araba alirlar yakinda :D hazir duruyoken resim koyiyim dedim :) yok bunda boost moost ayni rcd 310 iste ama bir gizli menu buldum setup tusuna uzun bi sure basinca hiz falan gosteriyor. calarlarsa kendileri bilir kaskodan rns 510 gelicek :D oyle islettim nassiyim :D

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan, çok ama çok iyi bir paylaşım olmuş benim hiç aklımda yoktu şuana kadar, nerden aldığını ve yaptırdığını paylaşırmısın özelden...

hahahahaahah :) :D puhaha zaten fazla durmaz bndeki bu usengeclikle garaja yurmiyim diye kapi onunde duruo araba alirlar yakinda :D hazir duruyoken resim koyiyim dedim :) yok bunda boost moost ayni rcd 310 iste ama bir gizli menu buldum setup tusuna uzun bi sure basinca hiz falan gosteriyor. calarlarsa kendileri bilir kaskodan rns 510 gelicek :D oyle islettim nassiyim :D

şş çaktırma bende öyle yaptım :D
gizli menüyü biliyorum ben zaten. Ama detaylı incelemedim. RNS'teki gizli menüde aracın herşeyini gösteriyordu. Hız direksiyonu kaç derece döndürdüğünü ve hatırlayamadığım birçok özellik.

Hayırlı olsun.Benimde bir sorum olucak aracım FR olduğu için bluetooth var RCD 510 taktığım zaman bu özellik devre dışı mı kalıyor extra bir apart almam gerekiyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt