Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a Rcd 510 takicak arkadaslara rehber ve ornek resimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RCD diye işleten tek kazma benim o zaman :)

O değil de benim gizli menü radyo şeysinde kalıyor daha da ilerisine gitmiyor. Sürümle falan mı alakalı acaba?

:) valla pek bilgim yok :) kendileri 4 bin tl den isledi ben 2500 tl dedim alis fiyatim :) bence yanlis yapmissin simdi hirsizlar bunu bisi zannedip kesin patlatir bi yerde benim derdim calmasi degil araca on konsola zarar verirse iste o zaman satmak lazim araci tamiri yok cunku konsola bir zarar verirse

evet aracinizda orjinal park sensoru varsa cikiyor gorsellik fiyat piyasada 500 ile 1000 tl arasinda var sahibindene bakarsaniz fakat tanidik bir yerden almak isterseniz aldigim yeri ozelden verebilirim.

Merhabalar, ben de aracıma rcd 510 taktırdım, tekno paketle orj. sensörüm var, ama araç görselim çıkmadı.

servis kesin bişey söyleyemiyor , yazılım gerelkiyor olabilirmiş

gule gule kullan :):) ben de rcd 510lari cok begeniyorum. takmayi da istiyorum bir ara :) ama zaman verdim ona...

güle güle kullan yalnız gizli menü olayında ben denedim sadece radyo ayarı çıkıyo,acaba bişey eksikmi yapıyorum?

yok hayir uzun bir sure setup a basili tutuyorsunuz

Aynı durum bende de mevcut ama. Bayaaaaaaaa bir basılı tuttum. Radyonun yayın gücünün dışında bir detaya ulaşamadım. Açılan ikinci menü yok bende. Belki güncellemeleri falan vardır bunların. Onu araştırmak lazım.. :confused:

Arkadaşlar RCD 510 a deri görüş kamerası takılıyor malum. Bu kameraların ücreti hakkında fikri olan varmı?

Arkadaşlar RCD 510 a deri görüş kamerası takılıyor malum. Bu kameraların ücreti hakkında fikri olan varmı?

900 tl gibi bir rakkami var fakat eger ki teybe giren baglanti soketini bulabilirsin bir yerden temin edersen 50 100 tl lik bir kamerayi da bagliyabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt