Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 ya 1.4 cupra motoru takmak

swap ısınde bırebır uyacak kulaklar,aksamlar olmadıgı surece sok tak yapılamaz lego gıbı,cunku motoru uydurmak adına arabanın her yerı ıle oynanıyor.Su ruhsata ısletme ısını de yıne yazıyorum herkesın ogrenmesı adına ,bu ısın prosedurunu acıklayan dokumanı erhan goruma eklemıstı.Gereklı sartları yerıne getırıldıgı surece ıstenılen hacımde ıstenılen motor turu takılabılır,ruhsata da ısletılır

Cana katılıyorum. Kaptanım eğer bu araba yatarken kullanabileceğin araban varsa yap Abicim hiç düşünme. Millet ne arabalara ne motorlar koyuyo. Bide ben Cupraya gt28 takarken, keza yeni kasalarada gt30 takilirken zaten 10milyar civari paralar harcaniyor. Yani bu iş zevk işi sanayiye gitmeyi bi zorunluluk değilde bi keyif olarak görmen lazim. Sadece arabanı satarken bu yaptığın masrafı üstüne koyamassın ona hatirltiyim

tüm detaylar için eryadaki eskilerden üstad ismail usta ile iletişime geçmen ümraniyede özel bir servisin başında şu anda kaptanım benimle irtibat kurarsan gerekli tüm detayları tarafına aktarırım öpüldün

herkese yorumları için teşekkürler biliyorumki uzun ve zahmetli bir iş olacak bu iş motor ve şanzuman dahil tüm ekipman çok ucuza gelecek bana hatta aracın yürüyenini bile kupranınkiyle değiştiririm onlar bile duruyor motoru bulunduran kişide tüm elektirik sistemide duruyor benim için iyi bir usta ve motorcuki onlarda şuan mevcut geriye kalan şu işletme olayı ruhsata bugün onuda araştırıp tamamen emin olduktan sonra olurabiletisine bakıcam çağlar seninle telleşiriz ismail abi için

ne dıyeylım allah yolunu acık etsın abı o zaman :) yaparsan ılk olursun yapılamazsada canın sagolsun

Yılmaz abim senin tatile girdiğin belli :D kafaya koymuşsun hakkında hayırlısı abi:)) yaptırmışken kanat falan eklettir abi ilerde keşke bunu da ekletseydim demepuhaha

Abim takılıyorum kızmayasın:)

Abi sana fikir elindeki nakiti altına çevir yıl sonu 120.00Tl olucak diyolar o zaman sıfır FR çekersin üstad..

az önce makina mühendisleri odasından aldığım bilgiye göre araç motoru aynı guruptan olmak şartı ile aracın üzerindekimevcut motor kısmında yapılacak tadilat ile enfazla % 30 fazla güçteki makina ile değişebileceğini bunun fazlasının yasal olarak mümkün olmadığını belirttiler yani benim iş suya yattı :(

az önce makina mühendisleri odasından aldığım bilgiye göre araç motoru aynı guruptan olmak şartı ile aracın üzerindekimevcut motor kısmında yapılacak tadilat ile enfazla % 30 fazla güçteki makina ile değişebileceğini bunun fazlasının yasal olarak mümkün olmadığını belirttiler yani benim iş suya yattı :(

burda bir yanlış anlaşılma olmasın ..güç mü silindir hacmi mi ?...
güce pek karışmlar diye biliyorum sorun silindir hacmi olması lazım

burda bir yanlış anlaşılma olmasın ..güç mü silindir hacmi mi ?...
güce pek karışmlar diye biliyorum sorun silindir hacmi olması lazım

yok varol abi güç max:%30 u serbest yönetmelik bu yönde birde gurubuda aynı olacak wv ise org.motor takacağında wv olacak

yok varol abi güç max:0 u serbest yönetmelik bu yönde birde gurubuda aynı olacak wv ise org.motor takacağında wv olacak

faturaya yazsınlar 130 beygir diye dynıya sokarlarsa da bir buji çıkar gücü düşürecek bişeyle test etsinler ..garip geldi bi anda..şimdiye kadar ruhsatların bazularında beygir gücü yazıyor bazaılarında ise yazmıyordu..niye şu an önemsiyorlar şaşırdım..ve üzüldüm

Geri
Üst Alt