Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 ya 1.4 cupra motoru takmak

az önce makina mühendisleri odasından aldığım bilgiye göre araç motoru aynı guruptan olmak şartı ile aracın üzerindekimevcut motor kısmında yapılacak tadilat ile enfazla % 30 fazla güçteki makina ile değişebileceğini bunun fazlasının yasal olarak mümkün olmadığını belirttiler yani benim iş suya yattı :(

benim lafa geldin yani abi bende çok isterdim 1,4 125 beygir yapıp bi yazılımla 150 beygir arabaya binmeyi ama maalesef artık motorlar uymuyor mmo. da onay vermiyor hem benim aracın motoru komple değişti 1,000 tl bile yoktu arasında fark istesem yaptırırdım ama mmalesef olmuyor dediğim gibi 1,6 motorunda problem varsa kompl sıfır motor alabiliriz faturalı işletmede de sıkıntı yaşamazsın hemde doğuş oto nun nerdeyse yarı fiyatına !!

teşekkür ederim halil ama sorunumu çözdüm galiba tek şey motoru alıp takmak gerisi tefferuat ve evrak işi

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bana bu işi yapmak pek mantıklı gelmedi..Yapılacak masraf,arabanın sanayiden çıkmaması,sürekli koşturmak araştırmak v.s yani bunların yanında aynı güce sahip 2.el araba alsan daha iyi bence...Çünkü yapılacak iş hiçte basit olmayan ve hafife alınmayacak bir iş...

bissürü 126 kasa mercedese dizel hatta amerikanlara dizel bmc motoru benzinli dodge kamyonetlere dizel motor atıyorlar bunlar bu kadar uğraşıyorlarmı bence bu kadar uğraşmadan bir yolu vardır bunun

bissürü 126 kasa mercedese dizel hatta amerikanlara dizel bmc motoru benzinli dodge kamyonetlere dizel motor atıyorlar bunlar bu kadar uğraşıyorlarmı bence bu kadar uğraşmadan bir yolu vardır bunun

ayni senİn ndedİĞİnİ seat almar servİsİnde bana sÖyledİler abİcİm eskİ araÇlarda deĞİŞİklİk Çok Çok daha kolay oluyormuŞ hatta 2000 yili Öncesİnde benzİ lİ yerİne dİzel taktirip ruhsat a da İŞletebİlİyodun Şİmdİkİ sİstemde bu olmuyor hem motor araca uymuyor tamami İle Çİp sİstem arabanin beyİn olayi yanİ hemde mmo. Kabul etmİyor!!

beyler yılmaz abı bahsettıgım raporu eklemıs zaten,bastan sona okıcak olursanız bu ısın ımkansız olmadıgını gorursunuz.Techturkey i takıp edıyorsanız eger sıtede bır cok swaplı araba oldugunu gorursunuz.Konu ımkansız degıl sadece masrafı fazla ozu bu

Bilmediğim bir site ama merak ettim, acaba blok mu değişiyorlar, yoksa var olan blok içindeki piston kolu ile oynayıp hacim mi yükseltiyorlar genelde?

blok degıstıren olsun,stroker yapan olsun,turbo buyuten olsun her telden var:)

Geri
Üst Alt