Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI Style & Golf 1.6 102 PS Trendline / KARSILASTIRMA

ne özür dileyecem be. fanatik şekilde şu cümleyi yazan sen değilmisin: son kasa golflerden bir cacık olmaz. o cümleyi yazdıktan sonra istediğin kadar kıvır bilmişlik tasla o cümleyi yazdığın an bitmiştir zaten olay. en ufak otomotiv tecrübesi olan adam o cümleyi kurmaz kuramaz. yani saygı görmek istiyorsan o saygıyı önce haket.

1.Bak Canım kardeşim; Tekrar Söylüyorum bidahada tekrar etmiycem.. O benim Düşüncemdir.. SAYGI DUYACAKSIN..!
2.Üslubumu Beğenmemiş olabilirsin ADAM gibi ifade EDECEKSİN..
3.Onun bunun Bilgisini Değerlendirmek senin ne haddine Sen İlk Önce nerde susup Nerde Konuşacağını BİLECEKSİN..

Yoksa her daim sen Rezil olur, başkasını Vezir Edersin..
BU da Benden Sana; senin deyiminle "ÇOK BİLMİŞ" Bi abi Tavsiyesi..

sen kendini ne zannediyorsun be. sen saygı duyulacak yorum yapıyormusunda onu hakedecek adammısın da bekliyorsun bir de abi tavsiyesi yazmış sanki benden 50 yaş büyük......

sen kendini ne zannediyorsun be. sen saygı duyulacak yorum yapıyormusunda onu hakedecek adammısın da bekliyorsun bir de abi tavsiyesi yazmış sanki benden 50 yaş büyük......

Benim kendimi bişey zannettiğim yok güzel kardeşim..
Hadsiz ve Fitursuz Yorumları yapan sensin, aklı selim bi şekilde okuyabilsen anlıyacaksın..! ama okuyamıyorsun.
Eski araban hakkında doğruyu söyledikya normaldir dokuz köyden kovulmamız.. Yalnız bi kendine gelde Yorumları Düzgünce Oku Ozaman Anlıycaksın O yoğurt-cacık muhabbetinde kimseyi kırmamaya çalıştığımı...

Dahada Bişey yazma Vaktimi Çalıyorsun...
Allaha Emanet ol, Haydi selametle..

Golf6 dan bi cacık olmaz yorumuna katılmıyorum elbette bu çok acımasız bi yorum olur:) bana göre de golf6 yeni leondan çok daha güzel... ben yeni leonumu alırken golf6 piyasada olsaydı bir an düşünmez golf6 alırdım bunu belirtiyim... golf6 nın çizgileri duruşu benim çok hoşuma gidiyo iddalı olmadığı kadar da mütevazi ve yerini herzaman koruyacak bir yapısı var... iç malzeme kalitesini leonla kıyaslamıyorum bile :) herkesin fikrine saygı duyarım elbet ancak ilk çıktığında gözü alışamayan ve bu arabaya kötü yorum yapan arkadaşların zaman geçtikçe bu araca sempati duyduklarına zaten şahit oluyorum aslında çok büyük lafa da gerek yok araç ortada gönül isterdiki leonun içinde duyduğum rüzgar sesini golf6dada duyup rahat ediyim ama nerde golf6 highline a bindiğimde gözlerim kapalı olsaydı golf olduğunu tahmin bile edemezdim bence çok başarılı çekici ama mütevazi bir araç......

Benim kendimi bişey zannettiğim yok güzelim..
Hadsiz ve Fitursuz Yorumları yapan sensin, aklı selim bi şekilde okuyabilsen anlıyacaksın..! ama okuyamıyorsun.
Eski araban hakkında doğruyu söyledikya normaldir dokuz köyden kovulmamız.. Yalnız bi kendine gelde Yorumları Düzgünce Oku Ozaman Anlıycaksın O yoğurt-cacık muhabbetinde kimseyi kırmamaya çalıştığımı...

Dahada Bişey yazma Vaktimi Çalıyorsun...
Allaha Emanet ol, Haydi selametle..

Emrenin yorumlarını tasvip etmediğim kadar senin ona yazdıklarını da elbette kışkırtıcı görüyorum ama yazıda cevap hakkıda elbette sana ait ancak şurda şunu bi türlü öğrenemedik ki insanların laf sokmalarına karşı klavyedeki delikanlı rajon kesmelerine karşı mütevazi ve akıllı kısa bir cevapla o an onu muhattap görmeyip olayı onla tartışmanın bir yere getiremeyeceğini :) lafı bağlıyamadım puhaha
Atarlanmayalım gençler Golf5 te çıktığında leona göre baya vasattı sanki tekerleklerin üstünde seyahat eder gibi ses alıyordu golf4 ü ilk çıktığı zamanlar arattı malesef :) ancak en kısa zamanda burdaki herkese 1 golf6 highline ile yol yapmasını tavsiye ederim a4 2.0tdı dan sonra bana çok rahat ve başarılı gelmişti hala da izi üzerimde :D

Golf6 dan bi cacık olmaz yorumuna katılmıyorum elbette bu çok acımasız bi yorum olur:) bana göre de golf6 yeni leondan çok daha güzel... ben yeni leonumu alırken golf6 piyasada olsaydı bir an düşünmez golf6 alırdım bunu belirtiyim... golf6 nın çizgileri duruşu benim çok hoşuma gidiyo iddalı olmadığı kadar da mütevazi ve yerini herzaman koruyacak bir yapısı var... iç malzeme kalitesini leonla kıyaslamıyorum bile :) herkesin fikrine saygı duyarım elbet ancak ilk çıktığında gözü alışamayan ve bu arabaya kötü yorum yapan arkadaşların zaman geçtikçe bu araca sempati duyduklarına zaten şahit oluyorum aslında çok büyük lafa da gerek yok araç ortada gönül isterdiki leonun içinde duyduğum rüzgar sesini golf6dada duyup rahat ediyim ama nerde golf6 highline a bindiğimde gözlerim kapalı olsaydı golf olduğunu tahmin bile edemezdim bence çok başarılı çekici ama mütevazi bir araç......

kedinin ciğerle düzeyli ilişkisi abicim.

Saydı Duyarım Serhat Abi..
Yalnız Dikkat ederseniz (Yorumları tümüyle okuyup anlamak), Sizden aldığım Yoğurt-Cacık uyarısını ilk önce ERKAN abi den almıştım ve dikkatli okuduysanız, orda Bi düzeltme yaptım;
Dedimki: "Kimsenin gönlü kalmasın Yoğurda Cacık Olmaz Demeyelimde, Hayatta O parayı 1.6 MPI Golfe Vermem Ben"
Buna Rağmen Kim neyi, Neden, Israrla ANLAMAMAK için uğraşıyor anlayabilmiş değilim..
Fakat Söyliyeceğim Son Söz Şudur; Herkes haddini bilsin burda;
Öyle yada böyle bilgimizi paylaşıyoruz, beğenmeyen almayıverir arkadaş benim paylaştığım bilgiyi..!
Silahmı dayıyorum kafasına illa kabul edeceksin diye..
Bu hususa dikkat edilirse bu tip gereksiz Sidik Yarışlarınada girmemiş oluruz..
Saygılarımla..

Emrenin yorumlarını tasvip etmediğim kadar senin ona yazdıklarını da elbette kışkırtıcı görüyorum ama yazıda cevap hakkıda elbette sana ait ancak şurda şunu bi türlü öğrenemedik ki insanların laf sokmalarına karşı klavyedeki delikanlı rajon kesmelerine karşı mütevazi ve akıllı kısa bir cevapla o an onu muhattap görmeyip olayı onla tartışmanın bir yere getiremeyeceğini :) lafı bağlıyamadım puhaha
Atarlanmayalım gençler Golf5 te çıktığında leona göre baya vasattı sanki tekerleklerin üstünde seyahat eder gibi ses alıyordu golf4 ü ilk çıktığı zamanlar arattı malesef :) ancak en kısa zamanda burdaki herkese 1 golf6 highline ile yol yapmasını tavsiye ederim a4 2.0tdı dan sonra bana çok rahat ve başarılı gelmişti hala da izi üzerimde :D

Maalesef Öyle olmuyor baba o işler..
Herkes Bişiler, yazıyor çiziyor..
Kimseye Kötü tek bir lafım yok ken; Aman Efenim "Fanatikçe yazılmış boş bi yorum" Yok efenim "Çok Bilmişsin" aman "Kıvırma" dedirtmez kimse kendine..
Ha denilirsede Tepkim Herzaman Böyle olur kimse Kusura bakmasın..
Bunun Adını da Atarlanma Koymayalım Lütfen..
Yoksa Hakaret edilende, Hakaret eden kadar suçlu görünüyor o pencereden bakıldığında..
Bu sebepten Herkes HADDİNİ bilsin, Ağzından Çıkanı Bir Kez Daha Düşünsün..

doğru birilieri haddini bilsin bir şeyler beklerken önce onu haketsin özelliklede tanımadığı kişilere artislik yapmaya kalkarken.................................

Geri
Üst Alt