Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI Style & Golf 1.6 102 PS Trendline / KARSILASTIRMA

Alp; Fifth Gear programıymış ben Top Gear olarak hatırlıyordum, sağol düzeltmiş olalım bu da videosu 17.sn de söylüyor ..

Ayrıca çok sayıda dergi alan biri olarak, bir çok incelemede Golf'un tutucu tasarımına, Leon'un güzelliğine dair ibarelere rastlamanın yanı sıra çevremdeki ilgide çok fazla. Ama onların görüşleri değil bizim ne hissettiğimiz önemli. Bana göre Leon 6 senelik kasasına, ve yeni çıkan bir çok araca rağmen hala piyasanın kendi segmentinde en güzel görünen arabası, bu benim görüşüm. Golf'u beğenmiyorum, sportif durmuyor, daha çok aile arabası bana göre.. Sırf tasarımından dolayı araba alırken opsiyon olarak dahi düşünmedim, para halledilirdi.. Hatta Golf R i, RS3 ü de ekleyim, param olsa almam tasarımlarından ötürü :)

Bunlar benim görüşüm, beğeniler görecelidir, sana göre tersidir, amacım kötülemek veya tartışmak değil :)

Bende içimden dedim muhtemelen fifth gear dır diye. Bu videoyu sayısız kez izledim :D

o motorda golf alınmaz 1.6 çok yakar ama leon hem motoruyla hem görüntüsüyle tartışmasız :eek:key:

Serhat abi hayatın tadı Trendline beyaz 1.6 8V bi Golf 6 benim için.. :D :D

yok be oda çok boş highline dersen anca o kurtarır tabi bariz farkı ödeme şansın varsa :) bide ne olursa olsun 1.6 asla almam onu bi kere yaptım bi daha asla 1.4 poloyu tercih ederim :D

yok be oda çok boş highline dersen anca o kurtarır tabi bariz farkı ödeme şansın varsa :) bide ne olursa olsun 1.6 asla almam onu bi kere yaptım bi daha asla 1.4 poloyu tercih ederim :D

160'lık Golf 6 Highline da 60K TL.. puhaha

bırakalım 1.4le karşılaştırmayı leonun 1.2liği bile golfün o modelinden daha iyi bence...

Geri
Üst Alt