Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI Style & Golf 1.6 102 PS Trendline / KARSILASTIRMA

Trendline'da kapak jant var dimi..
arabanın içine bile girmeden dünya üzerindeki ilk 5'e girer sıkıcılık bakımından kapaklı bi Golf..

evet ya, o nedir ya , hemi de 15 inç , :D

Ya golf'ü adam akıllı fiyatlara satsınlar , ya da leonun yalıtımını, iç plastiğini o kalitede sunsunlar , golf'ün fiyatlarına satsınlar , leon 2 katı satmazsa hiçbişe bilmiyorum :) ;)

evet ya, o nedir ya , hemi de 15 inç , :D

Ya golf'ü adam akıllı fiyatlara satsınlar , ya da leonun yalıtımını, iç plastiğini o kalitede sunsunlar , golf'ün fiyatlarına satsınlar , leon 2 katı satmazsa hiçbişe bilmiyorum :) ;)

Kesinlikle Katılıyorum..

Baba Erkan doğru diyor, baktığın zaman tüm dünya söylüyor boynuzun kulağı geçtiğini (Boynuz:Leon, Kulak:Golf), sizin çevrenizdekiler tam tersini...
Golf e ben bindim, Hayatta Ben O parayı O arabaya vermem.. bide 1.4 TSI DSG 7 ileriydi düşün..
Şimdi yere çalmak istemem Golfü ama Son kasaları yoğurda cacık olmaz her açıdan bence..
Sadece malzeme kalitesi var başka bişi yok...
Bana Sorarsan Golf Efsanesi 4. Kasada kalmıştır.. 1.6 alma Alırsan Tüp taktırmak Zorunda Kalırsın BKNZ: Ben! Ha bi performans kaybın olmaz ama, 1.4 TSI daha iyi kaçar her durumda hemde az yakar, senin tek avantajın LPG ye en uyumlu 1.6 Sahibi olman ve 400 bin Km gönül rahatlığıyla binmendir (Motor Açısından)..
Çevrenizdekiler bu işten ne kadar anlıyor bilmiorum ama şu kesin, Ben geçensene 35 aldım Leonu, O fiyata Bu sene çok isteyen Var satmıyorum (Üstelik benimki 1.6 Olmasına Rağmen)..
Bide VAG'ın açıklaması var tabi LEON, Golf Satışlarına ket vurdu Diye artık Karar Sizin Hakkınızda hayırlısı...

tamamen fanatizmin dibine vurmş bir lpgli 1,6 konusu dışında hiç bir doğru yanı olmayan tamamen boş bir yorum.

benim eski aracım golfV idi ve pert olmamış olsa idi halen biniyordum o arabaya. yol tutuşu süspansiyon konforu iç mekan ferahlığı ses yalıtımı her şeyi ile leonu ezer geçer. şuanki leonumu kalite konfor konularında ben polo ile bile kıyaslamıyorum bırakın golf 6yı.

satış oranları konusuna gelirsek leon satışları tarihi boyunca golf satışlarını gram etkilemiş değildir. merak eden internetten satış rakamlarını aratsın. özelliklede leonun bu kasası. seatı seat yapan dünya pazarında mk2 toledo ve mk1 leondur. şmdikiler onların yarısı kadar bile başarılı değiller ki zaten 700 750 bn adetten 350 400 bin adet toplam satışa düştü seat. yani seatın tüm modellerinin toplam satışı bile bir golf un dünya çapındaki toplam satışlarının %30 -40 ı arası kalıyor. şuan dünya çapında vw fabrikaları sattıkları golfleri yetiştirmekte zorlanıyor. seat toplamda bile 350 400 bn adet araç satarken sadece golf satışları 1 milyon adet civarında geziyor.

tasarımda zevk işidir. ben daha çok beğenirim başkadı beğenmez. benim leonu tipsiz bulan adamda var çok güzel bulanda.

1.6 benzinli alma da ne alırsan al ben olsa ikinci elde olsa 1.4tsı golf6 derim sonra 1.4tsı leon gelir ancak golfün boşu da çok boş highline ikinci el 1.4tsı uygun fiyata bulursan kaçırma 1.4tsı leondan daha konforlu kaliteli ve keyiflidir... sen 1.6benzinli golf mü 1.4tsı leon mu dersen elbette 1.4tsı leon... oda motorundan ötürü...

1.6 benzinli alma da ne alırsan al ben olsa ikinci elde olsa 1.4tsı golf6 derim sonra 1.4tsı leon gelir ancak golfün boşu da çok boş highline ikinci el 1.4tsı uygun fiyata bulursan kaçırma 1.4tsı leondan daha konforlu kaliteli ve keyiflidir... sen 1.6benzinli golf mü 1.4tsı leon mu dersen elbette 1.4tsı leon... oda motorundan ötürü...

işte en mantıklı cevap. +1985

Bak canım kardeşim; sana en güzel bi şekilde ve çok kibar bi dille üç tane yanlışını bulayım, sende gel efendice özür dile...

tamamen fanatizmin dibine vurmş bir lpgli 1,6 konusu dışında hiç bir doğru yanı olmayan tamamen boş bir yorum.

1. Senin Fanatizmden Başka Bişey Değil deyip "Boş" bulduğun yorum varya; işte ben orda BENCE diye özellikle belirttim kırmızıyla benim düşüncem olduğunu; ha sen beğenmemiş olabilirsin amma BOŞ diyemezsin, FANATİZM bile olsa ki değil, "BENCE" yani bana göredir o düşünce, Saygı duyacaksın...

2. Bu yormun Benim Yorumumla Arasındaki 7 Farkı Göster bana Anlından Öpücem seniii..

işte en mantıklı cevap. +1985

3. Güzel Kardeşim, Serhat Abinin Yorumuyla Benim Yorumum Arasındaki En ufak Tezatlığı Söyle, Yoksa Seni Alenen Benim Kişiliğime ve Üslubuma Saldırıda Bulunmuş Ve Hakaret Etmiş Sayarım, Zira Aşağı Yukarı Aynı Şeyi Söylemiş Olmamıza Rağmen Onu Alkışlayıp Bana Hakaret ediosun ki Buna izin veremem, Bu sebeple Bundan Sonra Beğensende Beğenmesende Böyle bir münakaşa yaşamamak için benim yorumlarıma cevap vermezsen beni çok sevindirirsin..
Öpüyorum seni Gözlerinden..

ne özür dileyecem be. fanatik şekilde şu cümleyi yazan sen değilmisin: son kasa golflerden bir cacık olmaz. o cümleyi yazdıktan sonra istediğin kadar kıvır bilmişlik tasla o cümleyi yazdığın an bitmiştir zaten olay. en ufak otomotiv tecrübesi olan adam o cümleyi kurmaz kuramaz. yani saygı görmek istiyorsan o saygıyı önce haket.

Geri
Üst Alt