Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI Style & Golf 1.6 102 PS Trendline / KARSILASTIRMA

malzeme kalitesine güvenir ve donanımı yeterli bulursan ilk yorumundan sonra trendline golf tsi daha mantıklı bir seçim olur.

1.4 TSI golf al ozaman ama 1.6 sakın alma çok pişman olursun benzini su gibi içiyor arkadaşımda var çok pişman!

Arkadaslar 1.4 Tsı da karar kıldım ama ınanın cevremdekı cogu kısı golfu almam her yonden ıyı dıyor ... Bana destek lazım ? Golfu bugun test ettım arac gercekten leona gore farklı.. İci , konforu , yolu tutusu super . Yanı tıpı harıcınde herseyı hosuma gıttı ama leonun dıs gorunumunun ayrı yerı var.. Kafam cok karıstı yardım ıstıyorum :)

Tesekkurler sımdıden

Not: Degerlendırırken her yonu ıle olursa arkadaslar sevıınırım sızın yorumlarınız arac sahıbı olarak onemlı ..

test sürüşünde yol tutuşun leondan daha iyi oldugunu farkettiyseniz bence 2 silindirli bile olsa siz gidip golf alın..zira tsi motorun farkını bence siz pek umursamazsınız..

test sürüşünde yol tutuşun leondan daha iyi oldugunu farkettiyseniz bence 2 silindirli bile olsa siz gidip golf alın..zira tsi motorun farkını bence siz pek umursamazsınız..

Baba Erkan doğru diyor, baktığın zaman tüm dünya söylüyor boynuzun kulağı geçtiğini (Boynuz:Leon, Kulak:Golf), sizin çevrenizdekiler tam tersini...
Golf e ben bindim, Hayatta Ben O parayı O arabaya vermem.. bide 1.4 TSI DSG 7 ileriydi düşün..
Şimdi yere çalmak istemem Golfü ama Son kasaları yoğurda cacık olmaz her açıdan bence..
Sadece malzeme kalitesi var başka bişi yok...
Bana Sorarsan Golf Efsanesi 4. Kasada kalmıştır.. 1.6 alma Alırsan Tüp taktırmak Zorunda Kalırsın BKNZ: Ben! Ha bi performans kaybın olmaz ama, 1.4 TSI daha iyi kaçar her durumda hemde az yakar, senin tek avantajın LPG ye en uyumlu 1.6 Sahibi olman ve 400 bin Km gönül rahatlığıyla binmendir (Motor Açısından)..
Çevrenizdekiler bu işten ne kadar anlıyor bilmiorum ama şu kesin, Ben geçensene 35 aldım Leonu, O fiyata Bu sene çok isteyen Var satmıyorum (Üstelik benimki 1.6 Olmasına Rağmen)..
Bide VAG'ın açıklaması var tabi LEON, Golf Satışlarına ket vurdu Diye artık Karar Sizin Hakkınızda hayırlısı...

golf 7 ye nerde bindin Selçuk:confused:
yoğurt-cacık muhabbetin hariç diğer her görüşüne katılıyorum..birde 1.4 tsi da dsg getirmediler yavv..

aynı motor seceneklerı ıle golf alırım kesınlıkle ama 1.6 8V motorla bentley olsa cekılmez artık :)

golf 7 ye nerde bindin Selçuk:confused:
yoğurt-cacık muhabbetin hariç; diğer her görüşüne katılıyorum..birde 1.4 tsi da dsg getirmediler yavv..

Pardon Baba "Elim Sürşmüş" hemen yaptım duzeltmeyi :)
Erkan Abi gonlun kalmasın; Yoğurda cacık olmaz demeyeyim ozaman, Hayatta Ben O parayı O arabaya vermem Diyeyim...

Pardon Baba "Elim Sürşmüş" hemen yaptım duzeltmeyi :)
Erkan Abi gonlun kalmasın; Yoğurda cacık olmaz demeyeyim ozaman, Hayatta Ben O parayı O arabaya vermem Diyeyim...

yanlış anlama senin gibi bir eğitimciye bu uslubu yakıştıramamıştım..böylesi daha güzel olmuş..teşekkürler:eek:key:

Trendline'da kapak jant var dimi..
arabanın içine bile girmeden dünya üzerindeki ilk 5'e girer sıkıcılık bakımından kapaklı bi Golf..

Geri
Üst Alt