Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza NK 479

gecmıs olsn guzel bı pasta cıla ıle gocuk cekme ıle duzelme sansı yokmudur :confused:

bi ıhtımal duzelme şansı var galıba ama lokal boyada olaßılır :S

sozde bu autokıng boyasız cekıyordu .. yanı kapının komple boyanması yada degısmesınden daha ıyıdır Turk mılletı bırazcık orjınal sevdalısı..

Ya akşam kabul ediyordu bu sabah dan dun konuştu. Ben de sinirli biriyimdir bankada çalışıyordu abi. Ortalığı ayağa kaldırmayayım dedim. Yaz abi sen yaz ne yazarsan yaz dedim ben kendim yazdım sinyalimi görmemiş düz gidecekmiş vs. Ama eminim suçu bana veririler bir işimiz doğru gitmez ki :) Hayırlısı demekten başka çarem yok. Bu arada bir arkadaşım kapı dalga manyağı olur sakın boyatma git serviste kapı değişsin filan dedi ama sizce ne yapsam daha mantıklı olur? Kapı değişmek hiç aklımda yoktu ama dalga kalır mı acaba? İşçilikleri çok iyi ama sonuçta hata payı illaki vardır her işte.
Oncelıkle gecmıs olsun aga.Sana kendı tecrubelerımı anlatayım.On tamponun ızgarasını kırmıstım kaskoya ıslı oldugu halde tamponpanlar hadı dedım kasko bolzulmasın 250 tl petege 50 tl takanyere 100 tl de gıt gel benzın parası harcadım.Sonra sag far ufak bır tasdan catladı hadı dedım kasko bozulmasın cıkma 2 tane far aldım 350 tl ye 50 tl de elektırıkcıye verdım cıft duy felan taktı ordanda gırdı.En son senın kapı gıbı 2 kapımı surtdum arastırdım bızım leonlarda cok bombe oldugu ıcın kapılarda gocuklu hasarlarda barız sekılde dalgalamlar oluyormus servıse bıraktım servıste nekadar kıl oldugumu bıldıgı ıcın 2 kapıyıda kaskodan degıstık sımdı cok memunum fotolarınıda cekmıstım gecen bır musterı cıktı gosterdım fotoları adam okey verdı ıstedıgım rakamada ama benım rocco gelmeyınce ben caydım.Yanı ısın ozu kazalar ıcın kasko yaptırıyoruz fakat bozulmasın dıye evdekı bulgurdan oluyoruz bak mesela zamnında ben kaskodan yaptırsaydım dıger ıslemlerı kafandan 1.500 tl cebımde kalıcaktı.He dersenkı satarken hepsı cıkacak zaten aklı basında adam ıyıkı servıste yaptırmıs der...

Oncelıkle gecmıs olsun aga.Sana kendı tecrubelerımı anlatayım.On tamponun ızgarasını kırmıstım kaskoya ıslı oldugu halde tamponpanlar hadı dedım kasko bolzulmasın 250 tl petege 50 tl takanyere 100 tl de gıt gel benzın parası harcadım.Sonra sag far ufak bır tasdan catladı hadı dedım kasko bozulmasın cıkma 2 tane far aldım 350 tl ye 50 tl de elektırıkcıye verdım cıft duy felan taktı ordanda gırdı.En son senın kapı gıbı 2 kapımı surtdum arastırdım bızım leonlarda cok bombe oldugu ıcın kapılarda gocuklu hasarlarda barız sekılde dalgalamlar oluyormus servıse bıraktım servıste nekadar kıl oldugumu bıldıgı ıcın 2 kapıyıda kaskodan degıstık sımdı cok memunum fotolarınıda cekmıstım gecen bır musterı cıktı gosterdım fotoları adam okey verdı ıstedıgım rakamada ama benım rocco gelmeyınce ben caydım.Yanı ısın ozu kazalar ıcın kasko yaptırıyoruz fakat bozulmasın dıye evdekı bulgurdan oluyoruz bak mesela zamnında ben kaskodan yaptırsaydım dıger ıslemlerı kafandan 1.500 tl cebımde kalıcaktı.He dersenkı satarken hepsı cıkacak zaten aklı basında adam ıyıkı servıste yaptırmıs der...

Bak şimdi kararsız kaldım. Servise sorsam gidip değişecekse servise yaptırayım. Yok boyarız bu değişmez derlerse kendi kaportacıma yaptırayım. Mantıklı mı?

Dün akşam kavşaktan dönmek isterken adamın biri sol şeritten düz gitmeye çalışınca sol kapıma girdi sağolsun. Sinyalimi farkedememiş. Solda ne işin var dediğimde de sonradan düz gitmeye karar verdim dedi. 4 şeritli çevre yol ve 3 şeritten bile sola dönülüyor çünkü çevre yolun devamı kimse düz gitmiyor. Adam en soldan düz gitmeye çalışıyor. Bir de sen düz gidiyorsun sandım diyor. Abi sinyal diyorum sinyaline bakmadım ki diyor. Sinyale dikkat etmeyeceksen ben niye sinyal veriyorum abi diyorum. Anlayacağınız bir de haksız duruma düşecektim. Aracın sol kapı içine göçtü.Kapı altında diğer aracın boyası var ama çıkıyor silince.

Araç 3 aylık. Kaskosu yeni yani. Hasarsızlık durumu için trafik sigortasında dosya açtırdım. Sizce kaskoyu bozmaya değer mi en fazla 125 lira cepten ödeyeceğim eğer suçu %50 50 verirler ise trafik sigortasında.Fotolar da burada.[/Q

öncelikle arkadaşım büyük geçmiş olsun.canın sağolsun boşver.benim önerim kaskoyu deldirip yaptırmandır.çünkü hatırlarsam hasarsızlık indirimi ilk sene 50 tl farkediyor 4 sene sonra meblağ işe yarıyor hele ki bu kadar rekabet varken önemi yok.trafik sigortasının işlemleri zor ve bürokrasi çok fazla yinede karar senin tekrar geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt