Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza NK 479

Saol Safacım ya. Kaza yaptığım gün seni gördüm park yerine giriyordun. Ben de okulun önünde arkadaşları bekliyordum. Sana da geçmiş olsun. Hala duruyor kapı raporu bekliyorum.

Saol kardeşim en kötüsünün böyle olması dileklerimle... Hangi park yerine giriodum bu arada? ünidemi?

Yok senin ev sahilde sanırım. Sen hangi bölümdeydin_? 1. Sınıf mısın?

evet sahilde :) 1. sınıf değilim ya istanbulda 3 sene okudum 2 yıllık okulu bitirdim geldim memlekete açığa geçiş yaptım 3. sınıf açıktan devam....

Sinyalimi farkedememiş. Solda ne işin var dediğimde de sonradan düz gitmeye karar verdim dedi. 4 şeritli çevre yol ve 3 şeritten bile sola dönülüyor çünkü çevre yolun devamı kimse düz gitmiyor. Adam en soldan düz gitmeye çalışıyor. Bir de sen düz gidiyorsun sandım diyor.
Abi sinyal diyorum sinyaline bakmadım ki diyor. Sinyale dikkat etmeyeceksen ben niye sinyal veriyorum abi diyorum.
Böyle insanlar çok var malesef trafikte,çok dikkat etmek gerekiyor,hem kendin dikkat edeceksin bi de karşıdakinin yapabileceği hata için dikkat edeceksin,yani tam bir stres trafik...Geçen gün benim de başıma geliyordu ki son anda kurtardım:(
Geçmiş olsun...

evet sahilde :) 1. sınıf değilim ya istanbulda 3 sene okudum 2 yıllık okulu bitirdim geldim memlekete açığa geçiş yaptım 3. sınıf açıktan devam....

Anladım kolay gelsin :) Valla kıymetini bil okumanın ben şimdi 6-7 sene öncesine dönmek için neler verirdim :) Sınavlarınız yaklaşmış olmalı iyi çalışmalar sana, gerçi haftada 2 3 kere dışarıda görüyorum seni öyle geziosun. Şaka bi yana güzel renk seçmişsin ben olsam ben de gezerdim :)

Böyle insanlar çok var malesef trafikte,çok dikkat etmek gerekiyor,hem kendin dikkat edeceksin bi de karşıdakinin yapabileceği hata için dikkat edeceksin,yani tam bir stres trafik...Geçen gün benim de başıma geliyordu ki son anda kurtardım:(
Geçmiş olsun...

Çok teşekkür ederim. Allah korusun hepimizi.Ondan önceki 2 ışıkta da farklı arabalar şeridime girdi önüme. Vela havle dedim geçtim ama 3.de adam şeridime girmekle kalmayıp kapıma da girdi. İyi sabrettim o akşam. Yine de mala gelsin demek en iyisi.

Bence pek birşey yok ufak bir kaza gibi Allah beterinden saklasın;kaskona elletme derim.Dışarıda iyisinden bir usta işini görür.

Anladım kolay gelsin :) Valla kıymetini bil okumanın ben şimdi 6-7 sene öncesine dönmek için neler verirdim :) Sınavlarınız yaklaşmış olmalı iyi çalışmalar sana, gerçi haftada 2 3 kere dışarıda görüyorum seni öyle geziosun. Şaka bi yana güzel renk seçmişsin ben olsam ben de gezerdim :)

Çok teşekkür ederim. Allah korusun hepimizi.Ondan önceki 2 ışıkta da farklı arabalar şeridime girdi önüme. Vela havle dedim geçtim ama 3.de adam şeridime girmekle kalmayıp kapıma da girdi. İyi sabrettim o akşam. Yine de mala gelsin demek en iyisi.

Saol kardeşim daha calısmaya baslayamadım nasıl olcaksa bilmiorum beni cok sık gorursun zaten bende bi kaç kere snn arabayı kafferenginin orda gordum...

Geri
Üst Alt