Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza NK 479

necmettin geçmiş olsun pek bir şey yok gibi ama can sıkıcıdır. servise gidersen parça değişimi derler büyük olasılıkla o biraz masraflıdır. serviste yaptıracaksan kasko derim tabi parça değişimi olacaksa

ama sanayide yaptırırım dersen elinden geldiğince değiştirmemeye gayret et (bu hem servis hemde sana için geçerli) serviste tanıdığın var zaten parça değişmeden yapılabilirsede kaskoya kokunma derim.

tekrar tekrar geçmiş olsun

Gökhan abi servis tanıdık ama işte dediğin gibi herşeyi abarttıkları için Türkmenler var bilirsin belki oraya götürdüm. Suç oranı belli olsun arabayı bırakacağım. Boyanmadan olur mu diye konuştum hatta vakumlasak ne olur diye (çünkü üzerindeki siyahlıklar diğer aracın boyası ve çok ilginç silince geçiyor) dalga kalır boyanması lazım dediler. Tüm araçlarımızı orda yaptırdığımız için gerekmedikçe boyamadıklarını biliyorum o yüzden içim rahat. Servisten daha çok güvenirim yani :)

Bu arada herkese teşekkür ederim. Allah beterinden saklasın cümlemizi.

önce bi sonuç belli olsun ondan sonra karar vermek daha mantıklı..120 150 tl gibi bişey ise kaskoyu bozmaya gerek yok aslında

geçmiş olsun can sıkıcı bi durum :( allah beterinden korusun bence kaskoyu bozmaya değmez

Cok gecmis olsun..en korktugum sey...:(

Geçmiş Olsun Öncelikle Kaskonu neden bozdurasın.Kaskoyu boşamı yaptırıyoruz.Kasko zaten senin hasarını karşılamakla yükümlüdür.Adamda suçlu diyosun sinyalini görmemiş kör heralde görmemiş aracın sinyalini.Suçlu kendisi sen hiç cebinden para harcama kaskonuda bozdurma.

çok can sıkıcı bişey bende 3 çizik oldu arka tamponda 2 gün yas tuttum :rolleyes: sonra geçti acısı ama ilk kazalar böyle oluyor sıfır arabalarda! çok büyük geçmiş olsun trafikte dangoloz çok

Geçmiş olsun... Tramer kaza senaryolarında bu tip kazalar için kusur oranı %50 - %50 olarak belirlenmiştir. Tutanağı nasıl doldurdunuz bilemiyorum ama büyük ihtimalle kusurun yarısı şerit ihlali sebebi ile size verilecektir. Olay yeri resmi çektiniz mi? Çektiyseniz şerit çizgileri belli oluyor mu? Eğer şerit çizgileri belli oluyorsa kusur dağılımında karar vermede yardımcı olacaktır. Ayrıca bu hasar için kaskonuzu bozmanıza gerek yok...

Geri
Üst Alt