Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza NK 479

Gökhan abi servis tanıdık ama işte dediğin gibi herşeyi abarttıkları için Türkmenler var bilirsin belki oraya götürdüm. Suç oranı belli olsun arabayı bırakacağım. Boyanmadan olur mu diye konuştum hatta vakumlasak ne olur diye (çünkü üzerindeki siyahlıklar diğer aracın boyası ve çok ilginç silince geçiyor) dalga kalır boyanması lazım dediler. Tüm araçlarımızı orda yaptırdığımız için gerekmedikçe boyamadıklarını biliyorum o yüzden içim rahat. Servisten daha çok güvenirim yani :)

Bu arada herkese teşekkür ederim. Allah beterinden saklasın cümlemizi.

güveneceğin yer varsa hiç düşünmeden oraya git hem servis hemde öz-sa diyorum allah düşürmesin

Sen haksız değilsen neden senin kaskon yada sigorta poliçen bozulsun ki ? Tutanak tutturup beş kuruş ödemeden yaptıracaktın aslında.

Geçmiş olsun..

Geçmişolsun arkadaşım!!!kabul etme suçsuzsan.adam ödesinn.açsaymış gözünüüü...

Teşekkür ederim hepinize. Foto çekmeye fırsat kalmadan kavşakta bekleyen polis araçları çektirdi. Çekilen yerde foto aldım fakat kaza yerindeki şerit çizgileri vs foto şansı yoktu. Şerit ihlali olabilir ama benim bahsettiğim yolu görseniz 3 şeritten herkes sola dönüyor. 4. en sağ şerit düz gidiyor. Çevre yolun devamı olduğu için herkes sola dönüyor. Adam da sola dönmek için girmiş zaten. Sonradan karar değiştirmiş. Polis de gelmiş sola döneceksen niye yandaki şerittesin diyor bana. Ben de abi şu yola bi bak dönenlere bak kim sol şeritte dedim. Sol şeritte dursa araçlar diğer 3 şerit bomboş olur ve 3 4 km uzar kuyruk yani. Öyle bir yoldan bahsediyorum. Polise de atar yaptım zaten gelmiş kafasından karar veriyo. Kayseri'nin sürücüleri inanılmaz dengesizler. Ankara'da araç sayısına rağmen trafikte tutarlılık var. Allah sabır versin.

tutanaga ne yazdiniz, karsi taraf sucunu kabul etmedi mi tutanakta

geçmiş olsun adam suçunu kabul ettiyse ara adamı % 100 hata onda olacak gibi tekrar tıklayın tıklayın ama merkezde değil bir ilçede hallet gitsin allah beterinden korusun

gecmis olsun insanlik hali nazarliginiz olsun bu ufak kazada caniniz sag olsun allah beterinden korusun

Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun, karşı tarafa suçlu ama olmasa bile bu hasar için kasko bozdurmayın derim.

xx

Geri
Üst Alt