Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbİzami? Yoksa puntomu? KarŞilaŞtiralim...

Donanım olarak ibizadan dolu denmiş puntoya esp ve airbagden fazla neyi var puntonun?

İki aracında çarpışma testini izlemek lazım kapı seslerinden bile ibizanın daha kaliteli olduğu belli oluyor.

İbizanın süspansiyonları sert ama yol tutuşuda bir o kadar iyidir.Frenlerden şikayetçi herkes ben gayet memnunum 4 teker kitliyo duruyor hemen :)

Puntonun tek alacağım modeli tek kapı 90lık cam tavan olur.

20,000TL'ye bu arada benzinli signo mu arıyorsunuz ?:rolleyes:
evet ibiza olursa benzinli ve güçlü bir araç olacak...

arkadaşlar ayrıca hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim...:)

müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz :D

şaka bir yana tabiki ibiza.

İki araçtan hangisinin temizini bulursanız onu alın..

İki araçta birbirini aratmaz neredeyse..

Bende Grande Punto'ya geçmeyi düşünüyorum tekrar :)

1.4 t-jet 120 beygirlik dynamic donanımda bir punto alacaksa mantıklı olabilir. birde yazılımla 140 beygirin üzerine çıkıyor. ama atmosferik alacaksa ibiza derim. her iki aracı almak için birçok neden var.
ibiza: kaliteli, tipi güzel, sağlam, sorunsuz, alman malı, cupra tamponlarla çok şık oluyor
punto: donanım üst seviyede, bir yazılımla +140 beygir oluyor, yedek parça fiyatı uygun, bildiğim kadarıyla ibizadan daha geniş, model yüksek olacak
bunlar söylenebilir.

Donanım olarak ibizadan dolu denmiş puntoya esp ve airbagden fazla neyi var puntonun?

İki aracında çarpışma testini izlemek lazım kapı seslerinden bile ibizanın daha kaliteli olduğu belli oluyor.

İbizanın süspansiyonları sert ama yol tutuşuda bir o kadar iyidir.Frenlerden şikayetçi herkes ben gayet memnunum 4 teker kitliyo duruyor hemen :)

Puntonun tek alacağım modeli tek kapı 90lık cam tavan olur.

20,000TL'ye bu arada benzinli signo mu arıyorsunuz ?:rolleyes:

Yetmez mi ki ESP ve Airbag? Sert suspansiyon dedigini sonradan da yapabilirsin. Peki ya ESP'yi? Ben sert suspansiyon yerine ESP'yi tercih ederim acikcasi.

Geri
Üst Alt