Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbİzami? Yoksa puntomu? KarŞilaŞtiralim...

Ben fiat ın arabalarını seviyorum. Türkiye şartlarına göre araba yapıyorlar adamlar, hem kullanım hem ekonomi yönünden....

Valla punto şaşırttı beni açıkçası 1.3 boş paketini kullandım ama ne biliyim biraz teneke geliyordu ibizaya göre grande punto..

Evolar biraz daha kaliteli geliyor bana.

Bu yazdıklarınızdan da anlaşılıyor kı kulaktan dolma bılgılerle bu yazıları yazıyorsunuz.

Hiçbir zaman ön yargılı olmayın....

benim şahsi fikrim..
Seata binsem ve sert süspansiyonla kendimi daha güvenli hissederdim.. Fiata da asla güvenmiyorum. Karar vericek kişiye hayırlı olsun.. hangisini tercih ederse etsin bi sıkıntısı olacağını düşünmüyorum..

Bu yazdıklarınızdan da anlaşılıyor kı kulaktan dolma bılgılerle bu yazıları yazıyorsunuz.

Hiçbir zaman ön yargılı olmayın....

Kulaktan dolma değil yukarıdada yazdım KULLANDIM diye görememişsiniz, binmediğim kullanmadığım arabaya laf atmam.

90 ı geçince aynalar titriyordu :D cam tavanlı tek kapı hariç değişmem ibizaya.

Geri
Üst Alt