Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental mi bir daha asla

17''ve üstü jantlarda hamuru sert olan lastik daha az yıpranıyor, sert ve dayanıklı. lakin continental ve michelin virajlarda çok başarılı hamuru yumuşak, çabuk balon yapıyor,konforlu bir sürüş keyfi veriyor. küçük jantlarda biraz dikkatli ve çukurlardan kaçınılırsa continental ve michelin kesinlikle öneririm. Benim tercihim şuanda aracımın üzerindeki pirelli rosso gayet başarılı ama yeni alacak olursam bridgestone turanza derim. lastik biraz da hatta daha çok sürücü-araç-genellikle kullanılan yolun durumu-iklim şartları hususlarının hepsi birden göz önünde tutularak alınmalı ..tabi bu kendi görüşüm.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Eyvallah abi.. Dedigin gibi yapacagim.. Köyde calistigim icin yollar bir hayli bozuk. Michelin ve Conti bayagi yumusak sanirim. Bizde her taraf tumsek, cukur. Konuyu acan arkadas brigstone veya Lassa onermis. Ya bunlardan birini ya da Hankook gibi dusunuyorum. Petlas bile alabilirim. Nasip
Ali kardeşim... yeni Leon umda Conti CPC 5 var... ben gayet memnunum... ses filan duymuyorum ben belki yüksek sesli müzik dinlediğim içindir... :) ama bir çok kez sert fren yapma ihtiyacı duydum fakat arkadaşların dediği gibi abs devreye girmedi artı kayma kızaklama filan da hissetmedim... yine de karar senin... Hankook ta öneririm ayrıca... CPC 2 ya da CPC 3 alma... conti alırsan kesinlikle CPC5 olsun bu arada...

• Beğen
turanza er300 :) yakıt tasarrfufu yerlerde de en iyi olanla ne kadar bi fark olacak? 40.000 km kullansan 100 lira belki. @Lejyoner abi dediğim gibi bnm kullanım tarzıma uygun değil ama lastiği bi nebzede güvenlik için alıyoruz her insan en azından kazadan kaçınmak için sert bir manevra yapar bu sıradada kayması hoş olmaz birde sanırım 15 jant tada pek bi performance aramamak gerekli :D

Tamam dostum, TURANZA alirsak hangi versiyonunu alacagiz.

1. tercihim brigestone 2. tercihim prellip zerro rosso başka yok

• Beğen
pirelli p 1 güzel sayılır.bizim araçlara uyar.deseni biraz michelini andırıyor.

• Beğen
@halil001 LASSA IMPETUS REVO ve BRIGSTONE TURANZA modellerine baktım. Lastiklere yeni etiket yapmışlar. Yalnız bu lastiklerde yakıt tasarrufu yerlerde haberin olsun. Gerçi TURANZA da 1-2 çeşit var, birisinin fena değildi.

Ali kardeşim karar verdin mi ne alacağına... araştırıyormusun hala... nokian lastikleri de çok övdüler bugün... hatta nokian takılı bir uzay kasa opel vectra yı kullandım... viraj kabiliyeti ve frenlemesi çok iyiydi... artı içeri ses de almıyordu ama bu da arabanım yalıtımından mıdır bilemiyorum... ses fazla duymadım... müzik açık değil di... :)

• Beğen
Ali kardeşim karar verdin mi ne alacağına... araştırıyormusun hala... nokian lastikleri de çok övdüler bugün... hatta nokian takılı bir uzay kasa opel vectra yı kullandım... viraj kabiliyeti ve frenlemesi çok iyiydi... artı içeri ses de almıyordu ama bu da arabanım yalıtımından mıdır bilemiyorum... ses fazla duymadım... müzik açık değil di... :)

alamadım abi, şindi köye geldim.. 2 hafta sonra şehre gittiğimde taktıracağım inşallah..aklımda bulunsun bu marka.. yeni girmiş ama iyi markaymış diye duydum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

pirelli p 1 güzel sayılır.bizim araçlara uyar.deseni biraz michelini andırıyor.

ya bana kalsa prelli de olur ama bizim kayınoğlan illa pirelliden uzak dur abi, çok sert, şöyle böyle dedi ona bakmadık hiç..

Arkadaslar bugun lastigi taktirdim. Yine kararsiz kaldim. Burada tavsiye edilen tum lastiklere bakmaya calistim. Impetus ve turanza hosuma gitti ama biraz tuzlu geldi. Nokian bulamadin.

Bir tanidik vasitasiyla gittigim lastikciden HANKOOK VENTUS PRIME 2 aldim. Yagmur A Yakit E idi sanirim. Ilk izleninlerim gayet olumlu. Bi kusurunu gorursem buraya yazarim. Fikir verip yardim eden herkese cok tesekkur ederim

Geri
Üst Alt