Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental mi bir daha asla

halil001

Kayıtlı Üye
yaklaşık 2 hafta önce aldığım continental lastikler hiç te beklediğim gibi çıkmadı. zaten satıcının konuşmasını düşününce böyle çıkmayacağını tahmin etmeliydim. Birdahaki seçimim yine bridgestone turanza veya lassa impetus tur. Continentalin eksileri çooooooooooooooook yumşak ve virajlarda lastik yanağı jantın altına kaçıyormuş gibi bir his veriyor. eski nerdeyse 55.000 km yaptığım turanzalarım hala ıslak yolda abs ye girmeden sert bir şekilde durabilirken continental anında abs devreye girdiriyor. Kuru zeminde ( tozluda olsa) arabanın önden kaymasını turanza ve impetus ta hemen hemen hiç yaamadım ama bu lastikte çok fazla.

Uzun zamandır bridgestone kullanıcısıyım çok memnunum eyer imkanın var ise potenza s001 kullanmanı şiddetle tavsiye ederim .

o kadar yumuşak ve desteksizki normal bir çukurda 3 lastik birden balon yaptı. birdaha imkansız conti almam. üretimden kalkmasaydı eğer Pirelli Pzero Rosso tek tercihim olurdu. demi Mehmet :D [MENTION=631]igci_01[/MENTION]

o kadar yumuşak ve desteksizki normal bir çukurda 3 lastik birden balon yaptı. birdaha imkansız conti almam. üretimden kalkmasaydı eğer Pirelli Pzero Rosso tek tercihim olurdu. demi Mehmet :D [MENTION=631]igci_01[/MENTION]
Ayrica ben bridgestone dan da nefret eediorum 205/55/16 da arabayi aldigimin ilk senesinde 2sini yardim biri balon yapti goodyear alin pirelli alin....mesela cogu kisi bilmez pirelli de ilk 6 ay veya 5000km garantisi var bise oldugu zaman kullanici hatasi bile olsa birebir degisim yapiyor

en iyi lastik araştırmalarında her zaman uzak doğu lastikleri ilk sıraları paylaşıyor. kumho hankook vs vs.. (kaynak [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] )[h=3][/h]

Brigstone turanza modeli en çok tavsiye dile lastik bende cok memnunm tavsiye ederim butun ticari taksilerde bunu kullanyo

Uzun zamandır bridgestone kullanıcısıyım çok memnunum eyer imkanın var ise potenza s001 kullanmanı şiddetle tavsiye ederim .

abi potenza eski leonumda kullanıyordum mükemmeldi ondan turanza ve impetus ile devam ettim 3 ü arasında pek bi fark yoktu asfaltı kazıyordu tabiri caiz ise bu lastikler fakat continental güven vermiyor :S

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

o kadar yumuşak ve desteksizki normal bir çukurda 3 lastik birden balon yaptı. birdaha imkansız conti almam. üretimden kalkmasaydı eğer Pirelli Pzero Rosso tek tercihim olurdu. demi Mehmet :D @igci_01

balon yapması normal zaten balonun üstünde gidiyor gibi araba :D geçmiş olsun

en iyi lastik araştırmalarında her zaman uzak doğu lastikleri ilk sıraları paylaşıyor. kumho hankook vs vs.. (kaynak @Lejyoner )

kumho yu bir arkadaşım kullanıyordu tuhaf bir lastik biraz ısıtmak gerekiyor lastiği :)

Brigstone turanza modeli en çok tavsiye dile lastik bende cok memnunm tavsiye ederim butun ticari taksilerde bunu kullanyo

turanza ile impetus aynı bu 2 lastikte mükemmel öyledi şu an bnm arkalarda 35.000 km devirmiş impetuslarım var arabanın motor ağırlığı önde olmasına rağmen önden kayma yaparken arkası bırakmıyor :)

Her lastiğin eksi ve artıları var,leonda bridgestone re 002 mercedeste conti contact sport kullanıyorum ikisindende memnunum conti ıslak viraj ve frenleme ile konfor sunumunda iyi,kuru zeminde ısıtmak gerekiyor..

yokohama advan v3 ile nokian öneririm..

Contiler aslında başarılı lastiklerdir. Eski aracımda contipremium vardı sonra goodyeare geçiş yaptıgımızda contiyi aramıştık. golfte turanza var turanzadan memnunuz. leonumda pirelli pzero rosso var. o lastik zaten çok başarılı.

Geri
Üst Alt