Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental mi bir daha asla

bende de turanza var hiç memnun değilim hem sert yol tutmuyor hem çok yol sesi alıyor ve abs devreye giriyor mıchelin primace çok güzeldi

Pzero rosso kullanıyorum.kısa mesafede belki isinmadigi için biraz konforsuz bir lastik ama Uzun yolda lastikler ısındıkça daha da güzelleşiyor diyebilirim. Mükemmel bir yol tutuş karakteristiği var.

Her lastiğin eksi ve artıları var,leonda bridgestone re 002 mercedeste conti contact sport kullanıyorum ikisindende memnunum conti ıslak viraj ve frenleme ile konfor sunumunda iyi,kuru zeminde ısıtmak gerekiyor..

yokohama advan v3 ile nokian öneririm..

direk olarak spor lastik olduundandır abi sendeki durum ama bende malesef öyle değil turanza ve impetuslarım çok çok daha iyiydiler

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Contiler aslında başarılı lastiklerdir. Eski aracımda contipremium vardı sonra goodyeare geçiş yaptıgımızda contiyi aramıştık. golfte turanza var turanzadan memnunuz. leonumda pirelli pzero rosso var. o lastik zaten çok başarılı.

turanza zaten bişe demeye gerek yok :) p zero da spor lastik olduğundan ona da laf yok :) ben hiç memnun kalmadım continental den sadece çukurda iyi o da bnm için önemli değil ben sert araba severim :)

bende de turanza var hiç memnun değilim hem sert yol tutmuyor hem çok yol sesi alıyor ve abs devreye giriyor mıchelin primace çok güzeldi

bende de tam tersiydi :D turanzalar sert faka bizim yayla yolunda michelin ve continental kulanan 2 aracımızdan michelin yanaktan kesik oldu continental de balon yapmıştı turanza ve impetus ile ben defalarca gidip geldim hiç bir sıkıntı yapmadı

Pzero rosso kullanıyorum.kısa mesafede belki isinmadigi için biraz konforsuz bir lastik ama Uzun yolda lastikler ısındıkça daha da güzelleşiyor diyebilirim. Mükemmel bir yol tutuş karakteristiği var.

zaten spor lastik abi ısındığında tadından yenmez :) ben continental i çok ısıttım ama hiç bişe değişmedi diyebilirim :)

benim aracin stok lastikleri dunlop sport son derece memnunum, lastiklerin degisim zamani geldiginde buyuk ihtimalle yine aynilarindan alacagim.

turanza bi sıcak bi soğuk görünce işi bitiyor böyle bir sertleşme yok... inanılmaz yol sesi inanılmaz kızaklama... michelen almaya gittim her zaman lastik aldığım bayiiye adam tanıdı ve ısrarlar hankook önerdi e ucuz değilki bu dedim ucuz diye vermiyorum iyi diye veriyorum dedi kabul ettim... sonuç çok sessiz yol tutuşu çok iyi tek sıkıntı yakıt puanı e...

Pzero Rosso kullanıyorum. Hayatımda kullandığım en kötü, en uyduruk lastik. Belki biraz aşındı artık ama ben onun aşınmamış halini de iyi bilirim. 130'la patinaj önleme sistemini devreye sokabildiğini gördüm. Aracım arkadan itiş olsaydı, yanlamaya çok meraklı olsaydım belki onu tercih ederdim diyeceğim, ama yine de etmezdim. Çok ağırlar. Pzero bence beş para etmez, en azından benim araçla gelenler. Continental'in kuru zemin lastiklerini bilemiyorum, ama kış lastiklerinden her açıdan çok memnunum. Pzero yerine ne olur diye henüz araştırmaya girmedim ama, Yokohoma olabilir bundan sonra belki.

Arkadaşlar arabaya lastik alacağım. Güncel bir konu olduğu için başlık açmadım. Araya kaynarsa öyle konu açarım olmazsa.

Dün ilk önce bizim arkadaşın lastik tamircisine gittik danışmaya. Bize CONTINENTAL CPC 5 ve MICHELIN PRIMACY 3 serisi önerdi. Sonra lastikçileri gezdik baktık tüm markalara. CONTINENTAL CPC 5 - 165 TL, MICHELIN PRIMACY 3- 200 TL fiyat aldım.

Kafama tam CONTI yatmıştı ki satan eleman dükkanın önündeki arabasını gösterip arabasında bu lastikten olduğunu ve hiç memnun olmadığını, frenleme de kayma falan yaptığını söyledi. Bunu da bizim ülkemizdeki asfalt kalitesi falan bağladı. Sizin İstanbul'da nasıl bilmiyorum ama bizim Anadolu'da asfaltlar gerçekten kötü.

Babasının Cady marka arabasına PETLAS IMPERIUM PT515 (130 TL) taktıklarını ve çok memnun olduklarını söyledi ve bana onu önerdi.

Eleman dedikten sonra CONTI ye dikkatli bir daha baktım, çok dişsiz bir lastik. Yani ortadaki yerlerde dişler hiç derin değil. 1000 km binsen silinip gitcek gibi :) Belkide söylediğim şey komiğinize gitmiştir, sanırım çok basit düşünüyorum. Neyse forumları araştırdım geneli çok memnun bu CONTI CPC 5 ten tam bir yağmur lastiği falan diyorlar. Yapılmış testleri inceledim birçok lastikten daha iyi sonuçları var. Hatta birinde o sınıfta en iyisi seçilmiş. Ama aradada CONTI mi tövbe diyenler de gördüm aynı burada konuyu açan arkadaş gibi.

MICHELIN Fransız malı olduğu için almak istemiyorum. CONTI kafama yattı ama çocuk kafamı karıştırdı. PETLAS dan da hiç olumsuz birşey okumadım. Millet baya memnun. Başta Türk malı olması ilgimi çekiyor. Araba yapamıyoruz , lastiği de yapmışızdır adam gibi diye düşünüyorum.

Neyse dostlar, biraz uzun oldu ama kıymetli görüşlerinizi bekliyorum. CONTI den uzak mı durayım.

Dişlerinden bahsetmiştim, bakabilirsiniz. CONTI CPC 5

Arkadaşlar arabaya lastik alacağım. Güncel bir konu olduğu için başlık açmadım. Araya kaynarsa öyle konu açarım olmazsa.

Dün ilk önce bizim arkadaşın lastik tamircisine gittik danışmaya. Bize CONTINENTAL CPC 5 ve MICHELIN PRIMACY 3 serisi önerdi. Sonra lastikçileri gezdik baktık tüm markalara. CONTINENTAL CPC 5 - 165 TL, MICHELIN PRIMACY 3- 200 TL fiyat aldım.

Kafama tam CONTI yatmıştı ki satan eleman dükkanın önündeki arabasını gösterip arabasında bu lastikten olduğunu ve hiç memnun olmadığını, frenleme de kayma falan yaptığını söyledi. Bunu da bizim ülkemizdeki asfalt kalitesi falan bağladı. Sizin İstanbul'da nasıl bilmiyorum ama bizim Anadolu'da asfaltlar gerçekten kötü.

Babasının Cady marka arabasına PETLAS IMPERIUM PT515 (130 TL) taktıklarını ve çok memnun olduklarını söyledi ve bana onu önerdi.

Eleman dedikten sonra CONTI ye dikkatli bir daha baktım, çok dişsiz bir lastik. Yani ortadaki yerlerde dişler hiç derin değil. 1000 km binsen silinip gitcek gibi :) Belkide söylediğim şey komiğinize gitmiştir, sanırım çok basit düşünüyorum. Neyse forumları araştırdım geneli çok memnun bu CONTI CPC 5 ten tam bir yağmur lastiği falan diyorlar. Yapılmış testleri inceledim birçok lastikten daha iyi sonuçları var. Hatta birinde o sınıfta en iyisi seçilmiş. Ama aradada CONTI mi tövbe diyenler de gördüm aynı burada konuyu açan arkadaş gibi.

MICHELIN Fransız malı olduğu için almak istemiyorum. CONTI kafama yattı ama çocuk kafamı karıştırdı. PETLAS dan da hiç olumsuz birşey okumadım. Millet baya memnun. Başta Türk malı olması ilgimi çekiyor. Araba yapamıyoruz , lastiği de yapmışızdır adam gibi diye düşünüyorum.

Neyse dostlar, biraz uzun oldu ama kıymetli görüşlerinizi bekliyorum. CONTI den uzak mı durayım.

Dişlerinden bahsetmiştim, bakabilirsiniz. CONTI CPC 5

hocam araçlarımız aynı continental den kesinlikle uzak dur bu jant ölçülerinde. fakat 60 yada 55 yanak impetus veya turanza al bana teşekkür edeceksin. Bu lastiklerde hiç bir sıkıntın kalmıyacak

hocam araçlarımız aynı continental den kesinlikle uzak dur bu jant ölçülerinde. fakat 60 yada 55 yanak impetus veya turanza al bana teşekkür edeceksin. Bu lastiklerde hiç bir sıkıntın kalmıyacak

Anlamadim arkadas ben bu isi. Donanimhaber de falan ove ove bitirememisler Conti yi. Böyle bir markanin sifir lastigi nasil kayar anlamiyorum. Senin gibi bi arkadas da aynini dedi. O degil de suan ustunde champiro diye bi lastik var. Son zaman gelip iyice eskiyinceye kadar bi sorununu gormedim. Sifir lastik almaya kalkiyoruz ettigimiz muhabbete bak. Lastik kayar mi?

Simdi telefondan girdigim icin detayli bakamam ama yarin onerdigin lastiklere bakacagim insallah.

Birde dostum senin CONTI Cpc5 mi baska seri mi?

[MENTION=5782]Ali[/MENTION] bence lastikler de kullanana göre değişiyor. Ben nokian yada hankook lastikleri seviyorum fakat aradığım lastiği bulamıyorum. Bu sefer ilk olarak kumho tercih ettim ve deneyeceğim nasıl olduğunu birçok kullanan arkadaşım çok memnunlar umarım bende memnun olurum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Geri
Üst Alt