Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental mi bir daha asla

Arkadaslar bugun lastigi taktirdim. Yine kararsiz kaldim. Burada tavsiye edilen tum lastiklere bakmaya calistim. Impetus ve turanza hosuma gitti ama biraz tuzlu geldi. Nokian bulamadin.

Bir tanidik vasitasiyla gittigim lastikciden HANKOOK VENTUS PRIME 2 aldim. Yagmur A Yakit E idi sanirim. Ilk izleninlerim gayet olumlu. Bi kusurunu gorursem buraya yazarim. Fikir verip yardim eden herkese cok tesekkur ederim

Hayırlı olsun yeni lastikleriniz hankook benim en sevdiklerim arasında yer alıyor memnun kalacağınıza hiç şüphem yok arkadaşım

FR mk3 aracıma 225 45R17 lastik alıcam hankook almayı düşünüyorum sizce ne yapayım arkadaşlar önerirmisiniz hankook ventus prime3 yeni ürünüymüş hankook un

Önceki aracımda potenza s001 vardı. Gayet memnundum. 40.000km yapıp aracı sattım. Şimdiki leon'un da üstünde ayni lastik gelince hiç başka yola sapmadan direkt potenza'dan devam ediyorum.

Tavsiye ederim.

Bende de fabrika çıkışı turanza er300 var 2013 ve 50.000 km de olunca gerçi kışları kışlık kullanıyorum bana biraz özelliğini yitirdi ve sert gibi geliyor potenzalar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Araçta bri. turanza var dişleri oldukça aşınmış buna rağmen frenleme mesafesi iyi ıslak zeminde iyi. Hankook da güven veriyor.

Lastik ebatlarına göre vereceği performans değişiklik gösterir genelde, bizim diğer araçta conti5 var efsane bi frenlemesi vardı tabi şimdi 50k oldular biraz düştü performansı

Geri
Üst Alt