Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental mi bir daha asla

Anlamadim arkadas ben bu isi. Donanimhaber de falan ove ove bitirememisler Conti yi. Böyle bir markanin sifir lastigi nasil kayar anlamiyorum. Senin gibi bi arkadas da aynini dedi. O degil de suan ustunde champiro diye bi lastik var. Son zaman gelip iyice eskiyinceye kadar bi sorununu gormedim. Sifir lastik almaya kalkiyoruz ettigimiz muhabbete bak. Lastik kayar mi?

Simdi telefondan girdigim icin detayli bakamam ama yarin onerdigin lastiklere bakacagim insallah.

Birde dostum senin CONTI Cpc5 mi baska seri mi?

evet cpc5 üstündekiler dediğim gibi impetus ve turanza alırsan iyi olur lastikler biraz sert ama gayet tatmin edici özellikle yağmurlu havada araba abs ye bile girmeden sert bir frenle durmasını gördükten sonra hasta olacaksın

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

@Ali bence lastikler de kullanana göre değişiyor. Ben nokian yada hankook lastikleri seviyorum fakat aradığım lastiği bulamıyorum. Bu sefer ilk olarak kumho tercih ettim ve deneyeceğim nasıl olduğunu birçok kullanan arkadaşım çok memnunlar umarım bende memnun olurum.

senin dediğin lastikleride biraz ısıtmak gerekiyor abi zaten kısa sürede ısınıyor ondan sonra güzelleşiyor tutuşu

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Conti sport contact 3 kullanıyorum son derece memnunum,o kayma yapıyor diyen eleman sanırım o ay maaşını geç aldı ordan yada ayrılacak..

Ali kardeşim o marka bu markayı övüp kötülemeyecegim ama şunu bilki her markanın avantajı ve dezavantajı var,sen kullanım karakterine,bulundugun cografyaya uygun lastik araştır derim..

Conti sport contact 3 kullanıyorum son derece memnunum,o kayma yapıyor diyen eleman sanırım o ay maaşını geç aldı ordan yada ayrılacak..

Ali kardeşim o marka bu markayı övüp kötülemeyecegim ama şunu bilki her markanın avantajı ve dezavantajı var,sen kullanım karakterine,bulundugun cografyaya uygun lastik araştır derim..

Eyvallah abi.. Dedigin gibi yapacagim.. Köyde calistigim icin yollar bir hayli bozuk. Michelin ve Conti bayagi yumusak sanirim. Bizde her taraf tumsek, cukur. Konuyu acan arkadas brigstone veya Lassa onermis. Ya bunlardan birini ya da Hankook gibi dusunuyorum. Petlas bile alabilirim. Nasip

kışlıklar lassa snoways, yazlıklar lassa impetus revo gayet güzel uzun ömürlü lastikler.:)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
@halil001 LASSA IMPETUS REVO ve BRIGSTONE TURANZA modellerine baktım. Lastiklere yeni etiket yapmışlar. Yalnız bu lastiklerde yakıt tasarrufu yerlerde haberin olsun. Gerçi TURANZA da 1-2 çeşit var, birisinin fena değildi.

@halil001 LASSA IMPETUS REVO ve BRIGSTONE TURANZA modellerine baktım. Lastiklere yeni etiket yapmışlar. Yalnız bu lastiklerde yakıt tasarrufu yerlerde haberin olsun. Gerçi TURANZA da 1-2 çeşit var, birisinin fena değildi.

turanza er300 :) yakıt tasarrfufu yerlerde de en iyi olanla ne kadar bi fark olacak? 40.000 km kullansan 100 lira belki. @Lejyoner abi dediğim gibi bnm kullanım tarzıma uygun değil ama lastiği bi nebzede güvenlik için alıyoruz her insan en azından kazadan kaçınmak için sert bir manevra yapar bu sıradada kayması hoş olmaz birde sanırım 15 jant tada pek bi performance aramamak gerekli :D

eski aracımda fabrikasyon conti premium contact 2 vardı (2011 Civic) yani çok kolay abs çalışırdı ama aracın karakteristiği öyle, zaten bilinen bir durumdur ki civiclerin frenleri çok da sağlam değil, ama yol tutuşundan hiç bir şikayetim olmadı, 35.500 km boyunca onca kasise, kaldırıma vurmaya rağmen tık demediler.

daha önceki aracımda bridgestone er300 vardı, 2 farklı tekerde yanak yarmıştım ve 4 tekerde de yanak kesikleri de mevcuttu ama yol tutuşu ve sesine diyecek birşeyim yok, sadece yanaklar zayıftı

Leon'da da fabrika lastikler var, henüz zorda bırakmadılar, konforu da iyi ama aracı başka bir lastikle denemedim, aracın sessizliğinin de etkisi vardır muhtemelen bu görüşümde

Geri
Üst Alt