Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

Arıza lambası yakıyor, silecek motoru yakıyor, ECU kilitliyor. Twin Canbus değildir bence markası özelliğidir o.

onları bende duydum ama şu anlık bi sıkıntı yok görünüyor arada bi teki yanmıyor açıp kapayınca geliyor hemen oda bi sıkıntı değil benim için önceki xenonlarımdada yapıyordu

Ne kadar oldu kullanalı? Bir de xenonun tam markası, modeli, çalışma aralığı (watt, volt, amper, vs.) vs. yazarsan iyi olur.

"mtec canbus modeli.benim aracımdada silecek motoru ve arıza sorunu var ama bu kitle en ufak problem yok kac aydır.mtec r1 degıl iyi arastırın canbus modeli.470 lıra civarı fiyatı var.2010 audi a3.
yada twin special var.350 lıra civarı. "

Başka bir forumdan alıntı.

tam bilmiyorumda benimki 8000 kelvin 35watt dır büyük ihtimal 3 haftadır kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım

PATRON denemişti sanki mtec leri ama bu model miydi hatırlamıyorum.

ben xenonları digital xenonla değiştirdim geçen gün Dursun arkadaşımız sağolsun siteden arkadaşlarla atladılar arabaya geldiler Adpazarına hem yemek yedik hem xenonları taktık.. :) Yönetimden izin alayım ve Dursun'dan fiyat xenon konusunu açacağım.

arkadaşlar sahinin abisi benim ilker merhaba tekrardan.
470 liralık mteclerimi satılığa çıkarttım 4300 alacağımdan dolayı.düşünenler varsa hiçbir sorun yaşamadan makyajlı leonlara takabilirler.satılıklar bölümüne ilan vereceğim.leona xenonu taktık gram sorun yok.2010 model a3 ten çıkaracağım.
düşünenler varsa bana ulaşsın xenon takamayanlarda ulassın yardımcı olurum piyasa fiyatının biraz altında size xenon tedarik edebilirim.

Geri
Üst Alt