Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

O kadar ne işçiliği varki? Tampon sökülcek farlar sökülcek yeni farlar takılcak gerekli bağlantıları yapılcak, tampon geri takılcak..

Bunların işçiliği benim anlayışıma göre max. 300TL civarı olmalı..

Yetkili servis dehşet verici işçilik fiyatları çekiyor..

işçilik değil far fiyatları öyle. Haftaya vites topuzu ve el freni kaplaması taktırmaya servise gidicem yedek parçaya bu farların fiyatını da sorarım.. 1200liraydı sanırım tanesi :) bide ender elektronik bu orjinal xenon kiti roccolar için yapıyordu acaba leonlarada yapar mı :S

işçilik değil far fiyatları öyle. Haftaya vites topuzu ve el freni kaplaması taktırmaya servise gidicem yedek parçaya bu farların fiyatını da sorarım.. 1200liraydı sanırım tanesi :) bide ender elektronik bu orjinal xenon kiti roccolar için yapıyordu acaba leonlarada yapar mı :S

Ne Ender Elektronikmiş arkdaş!! =)

hangısını sıparıs ettın :)

nedır bıxenon merakı ben artık bıraktım sızde bırakın ve toplu karaborsaya dussun dıe dua edelım

Geri
Üst Alt