Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

580 lira verip bunu takmaktansa gider custom mercek yaptırırım sarı ampüllerle dolanırım :)

katılıyorum
hatta sarı ampullerın yerıne güçlü bi beyaz ampul takıp kullanılabilir
hatta 200 lira daha verip beyinleride alınıp bi xenon yapılır :)

katılıyorum
hatta sarı ampullerın yerıne güçlü bi beyaz ampul takıp kullanılabilir
hatta 200 lira daha verip beyinleride alınıp bi xenon yapılır :)

fakat bi-xenon yaparken yine elektrik sorunu çıkacak. Arıza lambası yakacak :) Ya sağlam bir H7 kit alınacak merceksiz kullanılacak. Yada D2S sağlam bir git alınacak mercekli kullanılacak ama öncelikle arıza lambası yakmayan bir xenon kit bulmak gerekli. Bi-xenon yapmak içinde bu sorunu çözmemiz gerekli :) Yapılacakları yaptıktan sonra büyük ihtimalle orjinal mercekli fara sarıcam :) onu yaptırmaya çalışıcam ama daha çok zamanı onun için :(

fakat bi-xenon yaparken yine elektrik sorunu çıkacak. Arıza lambası yakacak :) Ya sağlam bir H7 kit alınacak merceksiz kullanılacak. Yada D2S sağlam bir git alınacak mercekli kullanılacak ama öncelikle arıza lambası yakmayan bir xenon kit bulmak gerekli. Bi-xenon yapmak içinde bu sorunu çözmemiz gerekli :) Yapılacakları yaptıktan sonra büyük ihtimalle orjinal mercekli fara sarıcam :) onu yaptırmaya çalışıcam ama daha çok zamanı onun için :(

Twin'in sorun çıkarmadığı söylenen serisinde D1S kit var. Belki D2S de vardır sorarız. Benim de isteğim zaten çıkma farlara mercek taktırıp D2S kit almak.

Bir tavsiye: Niye hiçbiriniz biraz daha para biriktirip orjinal bi-xenon kit almıyor?

İbiza'da Bi-Xenon 1500TL civarı.

1 Serisinde çift mercekli angel li Bi-Xenon 900€ dan az.

Leon'un Bi-Xenonlarına işçilikle 3000TL vermek bence gereksiz.

O kadar ne işçiliği varki? Tampon sökülcek farlar sökülcek yeni farlar takılcak gerekli bağlantıları yapılcak, tampon geri takılcak..

Bunların işçiliği benim anlayışıma göre max. 300TL civarı olmalı..

Yetkili servis dehşet verici işçilik fiyatları çekiyor..

O kadar ne işçiliği varki? Tampon sökülcek farlar sökülcek yeni farlar takılcak gerekli bağlantıları yapılcak, tampon geri takılcak..

Bunların işçiliği benim anlayışıma göre max. 300TL civarı olmalı..

Yetkili servis dehşet verici işçilik fiyatları çekiyor..

Leon'da Bi-Xenon 2339TL zaten =)

Geri
Üst Alt