Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

Ben hallettim xenon konusunu.. Önümüzdeki günler açıklayacağım. Hem bağlantı şeklini hem cinsini :)

gözünüz aydın diyelim o zman makyajlı leon ve yeni ibiza sahipleri remen sizdeb çok ben sevindim çözmüş olmanıza:D

şuanda test ediyorum da ondan konu açmıyorum.. biraz daha zaman lazım.. yanlış konu açıp yönlendirmek istemem...

cocuk buraya gelecek bi gelsinde.. onumuzdeki hafta içi inşallah.. yarın telefonlada bi görüşücez carsamba günü için..

xenon sorunu derken arıza ısıgımı 12 sayfa okuyamadım vakit kısıtlı malesef,abim bi xenon hediye etti hiç sıkıntısız kullanıyorum ne arıza ısıgı var nede başka bişey

Arıza lambası yakıyor, silecek motoru yakıyor, ECU kilitliyor. Twin Canbus değildir bence markası özelliğidir o.

Geri
Üst Alt