Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

makyajlı kasanın şuanda mercekleri farları yokda servis dışında ondan ilginç geldi

Bugün okulda makyajlı bir Leon gördüm. Far-sis xenondu. Bir daha görürsem sorucam nedir ne değildir ?

Hatırlamadığım bir sitede adamın biri Philips taktığını söylemişti. 2,5 hafta önce mail atmıştım cevap yeni geldi.

"Xenon'un seri numarasını bilmiyorum ama Despan/Kayışdağı'nda artı otomativ diye bir firmadan almıştım. Halen bir sorun yok ve dönüşe duyarlı sislerimi de kapatmadım. Tabi bu sisler dimmerli yanıp söndüğü için xenon takmak pek uygun değil. Benim sadece kısalarda var. "

Ben hallettim xenon konusunu.. Önümüzdeki günler açıklayacağım. Hem bağlantı şeklini hem cinsini :)

yapan var suanda gayet sorunsuz kullanılıyor :) gonul ıster merceklı olsun ama daha gelemedı heralde

mercekle değilse benden uzak dursun. karşımda fanus xenon görürsem uzunları çakıyorum rahatsız ederse, kusuruma bakmayın inşallah sizden birine denk gelmez kabalık yapmak istemem :)

mercekle değilse benden uzak dursun. karşımda fanus xenon görürsem uzunları çakıyorum rahatsız ederse, kusuruma bakmayın inşallah sizden birine denk gelmez kabalık yapmak istemem :)

Mercek 300TL ye yapılıyor. Sadece merceğe uygun ampul takarsın. Sorun olacağını sanmıyorum.

Geri
Üst Alt