Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu farklilik nedir ?

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
yok abi kötü değil tabiki:) sadece ilk baktığımda öyle gelmişti gözüme demeden geçemedim. neden öyle algıladığımıda tarif edecek kadar fotoculuk tekniğine de sahip değilim:D can'ın kulakları çınlasın, o iyi anlıyo bu işlerden..
ayrıca;
badykit + şeker beyazı hayran kaldığım "artı" lardan.. güle güle dertsiz tasasız krallar gibi bin abi:eek:key:

tesekkurler emrah :) seninde bu denklemde seker beyazi kisim tamam, body kiti de yaptik mi benden bi farkin kalmaz :)

2 farklı boya işleminde, varyant farkı, bu tip loş fotoğrafta belli olur, sarı renkli sokak lambası altında en çok fark edilir. Fabrikalardaki beyaz düz neoen lambası ile de, vernik hataları kontrol edilir.

Ne cektim ben bu boya farkliliklarindan...

2 farklı boya işleminde, varyant farkı, bu tip loş fotoğrafta belli olur, sarı renkli sokak lambası altında en çok fark edilir. Fabrikalardaki beyaz düz neoen lambası ile de, vernik hataları kontrol edilir.

Caglar tesekkur ederim bilgilendirme icin.. Bu normal bir durum cozumu yok manasina mi geliyor o zaman

gel komple kaplama yapalım abi....?
...amaa tazikli suyla yıkamak yok!!!:p

ender abi, yeni boyanan parçalara bazı yerlerde sanırım "eskitme" idi, öyle denen bi yöntem uygulanıyor.. bu işlemin; yeni boyanan parça ile aynı boyayla yılları geride bırakan diğer parçaların birbirine max renk ton benzerliği için yapıldığını hatırlıyorum. 2,5 - 3 sene önce kapısı boyanan bi araç biliyorum onada eskitme yapılmıştı ama şuanda nasıl teknikler vardır fikrim yok.

Geri
Üst Alt