Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracim baglandi :(

hadi yırttın bakalım
bidaha bagırma arabayı sokalarda :)

Yok zaten abarti bugun direk iptal ettim :) cam filmlerini tekrar yaptirmak istyorum bugun polise sordum on kapilardakilere yaptirma arkaya yaptir sadece dedi siIn gorusunuz ne ?

gözün aydın... ben filmli gezmiştim önceki aracımla fakat sıkıntı olmamıştı,bi de film cezası yiyen birisi mahkemeye vermişti sanırım kazanmıştı film cezası olmayacaktı diye biliyorum.. yanlışım varsa düzeltin yeni gelişmelerden haberim yok ??

Geçmiş olsun tam tersleri denk gelmiş trafik de nece arabalar geçiyor ses çıkaramıyorlar ama bunla geçmiş olsun

Sadece ondeki yan camlara film yasak varmı su an?

Abi o degil az once avcilar sahilde ceza yedim :/ ceza nedeni ve maddesi bile yok neymis yuksek seste muzik dinlemek sahilde :)))) yok boyle birseyy

Abi o degil az once avcilar sahilde ceza yedim :/ ceza nedeni ve maddesi bile yok neymis yuksek seste muzik dinlemek sahilde :)))) yok boyle birseyy

sana takmislar anlasilan ;) ama bir hafta once yuksek sesden adrese geldi arkadasin goz actirmiyolar maleseff ucari kacari yok yaz ciz ayni caddede 3 yerde bekliyolar ordan bi sinirle kalk digeri baska bi kusurdan yaziyo:banghead:

Geri
Üst Alt