• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Aracim baglandi :(

TalhaK

Kayıtlı Üye
Su an itibariyle avcilarda 34sep76 plakali aracim cam filmleri yuzunden trafikten men abarth egzostanda baglandii :((

#ismail

Kayıtlı Üye
öncelikle geçmiş olsun. Adınıza üzüldüm. Neden böyle bir durum oldu, zıtlaşma mı oldu?

TalhaK

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederimm . Daha persembe gunu egzos ve cam filminden ceza yedim bugunde avcilar nikah sarayinin orda trafik vardi cevirdi direk baglayin araci dedi cok cabaladim ama nafile :(

varidat

Kayıtlı Üye
işlerine geleni mi yapıyor bunlar acaba yollarda dolu içerisi bile görünmeyen araç var lüks araçların çoğu böyle... biraz alttan alsaydınız keşke

TalhaK

Kayıtlı Üye
Alinabilecegin en altindan aldim ama sikayet varmis aracim hakkinda :/

BoMBeR

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun... Seninki öyle mi bilmiyorum, sana özel yazmıyorum ama yeri geldikçe uyarı yapıyorum, burada da yazmış olayım. 5 km hızla bile giderken ortalığı inleten egzos kullanmayın arkadaşlar. Araçlarımız 6 litrelik amerikan araçları değil. Sıkışık trafikte bile kalkarken ortalığı inleten araçlar komik oluyor ve düzgün modifiye yapan kişileri zor durumda bırakıyor. Evet araçtan çıkan ses hoşumuza gidiyor ama bunun da bir limiti olmalı. Egzos sistemlerinizi gerçekten gaza yüklendiğinizde belli bir devrin üzerinde ve belli bir hava akışının üzerinde ses verecek şekilde ayarlatın. Ayarlatın derken bu tarz sistemleri (çok çeşitlidir) kastediyorum. Bu hem size zevk verecek çünkü gerçekten yüklendiğinizde güzel bir ses duyacaksınız hem de insanlar size gülmeyecek ve rahatsızlık seviyeleri düşecektir.

Cam filmi ise apayrı bir bela, abartı koyu olmadığı sürece ceza kesmelerini çok saçma buluyorum.

arthur

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun inşllah enkısa sürede geri alırsın aracı

Üst Alt